Kolay Örgüler

2019 Yılında Yapmak İsteyeceğiniz 10 Tane Lif Modelleri

2019 Yılında Yapmak İsteyeceğiniz 10 Tane Lif Modelleri

   2019 Yılının ilk çeyreğine girerken siz değerli örgü sever hanımların el ve tığ işi modellerinde yapılışı kolay lif örneklerini burada paylaşmaktayım. Renk çümbüşü olan lif modelleriyle mavi, sarı, pembe, beyaz gibi renk konbinleriyle liflerinizi banyo ve mutfaklarınızda yıllar geçmesine rağmen halen kullanmaktayız. Lif modelleri 2019 yılında evlenecek olan çiftlerinde çeyizlik bohçalarında olmazsa olmaz denilecek ürünlerden birisidir. Lif modellerine ülkemizde çok sayıda kişi tarafından rağbet görmekle birlikte her geçen gün farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Bunlar tığ işi lif modelleri , şiş işi lif modelleri, yuvarlak ve kare olmak üzere bir çok şekilde hanımlar tarafından örülmektedir. Göze hitap edecek şekilde üzerine yapılacak, meyve resimleri, hayvan figürleri daha güzel bir görünüm katıyor. Sevgili örgü sever hanımlar şeçmiş olduğumuz 10 tane lif modelini sizler için bu yazımızda bir araya topladık.

Çeyiz İçin Lif Modelleri 2019

   Her genç kızın çeyizinde yer vermek istediği lif modelleri düğünlerden sonra yakın akrabalara hediye olarak götürülmektedir. Tığ işi veya Şiş ile yapılan boyna da veya mutfakta kullanabileceğiniz lif modelleri görsel olarak göz kamaştırmaktadır.


Çeyiz İçin Lif Modelleri 2019

Sarı Renkte Altıgen Çeyizlik Lif Modelleri 2019

   Sarı rengiyle göz kamaştıran çeyizlik altıgen banyo lif modelleri açık renklerle kombine edilerek daha şık bir görünüm elde edilebilir. 2019’da aradığınız lif modelleri görselde görmüş olduğunuz yılın en çok yapılan lif modelleridir.


Sarı Renkte Altıgen Çeyizlik Lif Modelleri 2019

Boncuklu Lif Modelleri

   Gösterişi seven hanımlar boncuklu lif modellerini sizlerde çok beğeneceksiniz. Genellikle boncuklar süs için kullanılmaktadır.


Boncuklu Lif Modelleri

Çeyizlik Tığ İşi Lif Modelleri 2019

   Çeyizlik hazırlamaya başladıysanız tığ işi ile bir çok yapabileceğiniz lif modelleri bulunmaktadır. Görselde görülen örneklerin hepsi tığla yapılan modellerimizdir.


Çeyizlik Tığ İşi Lif Modelleri 2019

Mantar Lif Model Yapılışı 2019

   Mantar lif çeşidi, yelpaze benzeri olan ve birkaç farklı teknikle üretilen el işi motiflerinden biridir. Bir çok model arasında ilgi gören mantar lif model yapılışı konumuza göz atabilirsiniz.


Mantar Lif Modeli Yapılışı

Papatya Motifli Kırmızı Lif Yapılışı

   Yapabileceğiniz en kolay lif modellerinden birisidir. Çok şık ve pıtır pıtır görünen papatya motifli kırmızı lif yapılışı beyaz ve sarı rengiyle ahenk uyumuyla göz alıcı özelliktedir.


Papatya Motifli Kırmızı Lif Yapılışı

Pıtırcık Lif Modeli Tarifi 2019

   Örgü seven hanımlar banyo temizliği gereksinimleride kullanılmakta olan bir modeldir. Pıtırcık lif modeli yapılışı genel olarak kare şeklinde örülmektedir.
Pıtırcık Lif Modeli Tarifi

Kar Tanesi Lif Modeli Yapılışı

   Geleneksel kültürümüzün en güzel örnekleridir lif modelleri. Her genç kızın çeyizinde görmek istediği kar tanesi lif modeli yapılışı oldukça kolaydır.


Kar Tanesi Lif Modeli Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
yemek tarifleri