Kolay Örgüler

Amigurumi Arttırma Nasıl Yapılır?

Amigurumi Arttırma Nasıl Yapılır?
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Amigurumi yapımında en çok kullanılanlardan biri arttırma tekniği. Sıkça sorulan amihurimi arttırma nasıl yapılır sorusunun yanıtı veriliyor. Arttırmanın önemli bir aşama olduğunu bilmelisiniz. Bunu bir zincir atma olarak da düşünebilirsiniz. Amigurumi nasıl yapılır sorusuna verilecek olan yanıt üzerinden direkt olarak siz de uygulama konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeden, işlemin tamamlanmasını sağlayacaksınız.

Arttırmanın Simgesi Ne?

Amigurumi tekniğinin okunması için de bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Peki, bu örgü biçiminde arttırma nasıl oluyor? Arttırma yapılması için belirlenmiş olan simge V dir. Yani direkt olarak bu simgeyi gördüğünüzde arttırmanın olacağını anlamalısınız. Verilen bir örnek ile arttırma yapılışının nasıl olduğunu göreceksiniz.

X işareti sık iğneyi simgeliyor. V ise arttırma. Bu ikisini yan yana gördüğünüzde sıkı bir şeklide arttırma yapılması gerektiği sonucuna varacaksınız. Bu bir ör bir artır ne ifade ediyor aşağıda örnekte verilmiştir.

Amigurumi Arttırma Yapmak

Sizin için sunulan amugurimi arttırma tekniği hakkında direkt olarak bilgi alarak, arttırmayı yapabilirsiniz. Arttırma işleminin gerçekleşmesi ile halka yapabilirsiniz. Halka yapmanız için detaylar aşağıda sunulmuştur.

Arttırma Yapmak;

Tur başlarına dilerseniz bir işaretleyici koyarak direkt olarak örneklemeye devam edebilirsiniz. Sizin için son derece kolay olacaktır. İlmekleri sayarken 1 zinciri sayılar içine dahil etmiyoruz. Bunlara dikkat etmeniz halinde ortaya çıkan harika bir örgü olabilir. Arttırma işleminin ve diğer işlemlerin kolay olmasını öğrenerek sağlayarak rahat bir şekilde siz de motifin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Amigurumi arttırma nasıl yapılır sorusuna verilen yanıt sayesinde, direkt oalrak siz de örgüyü yapabilirsiniz.

Farklı amigurimi teknikleri deneyerek, farklı örnekler yapabileceğinizi görmüş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Teknikleri Nelerdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ