Kolay Örgüler

Anlatımlı Örgü Bebek Süveteri Yapılışı

Anlatımlı Örgü Bebek Süveteri Yapılışı

Kış aylarında özellikle bebeklerin üşümemesi için tercih edilecek olan bebek süveteri modelleri kız ya da erkekler için değişen seçenekler üzerinden uygulanabilir.

Örgü işini sevenler için anlatımlı örgü bebek süveteri yapılışı modeli çıkartmak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır. Detaylı şekilde yapılan anlatım sayesinde birebir uygulama yapılarak model hazırlanabilir. Süveter modelleri özellikle bebeklerde daha rahat kullanılması nedeniyle tercih edilmektedir. Özel olarak hazırlanmakta olan örgü modelleri istediğiniz gibi şık ve rahat kullanım olanağı elde edebileceğiniz modelleri hazırlamanızı sağlamaktadır.

Tek parça halinde örülecek olan bebek süveteri modeli daha sonrasında yanlardan dikilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Örgüye başlamadan önce gerekli olabilecek malzemelerin hazırlanması gerekir. Uygun boyutlarda şiş ve uygun renkte ip ile örgüye başlanabilir. Arka kısımdan başlanarak ön kısma doğru tek parça halinde örülecek olan süveter modeli verilen ilmek sayısına göre uygulanmaktadır. Farklı motifler uygulamak isteyenler değişen modeller arasından tercih yapabilirler. Ayrıntılı şekilde gerçekleştirilen anlatımlar sorunsuz şekilde modelin çıkartılmasını sağlamaktadır.

Örgü Bebek Süveteri Modelleri

Soğuk havalarda özellikle bebekleri sıcak tutmak için tercih edilecek örgü süveter modelleri bulunmaktadır. Farklı renklerde kullanılacak olan ipler ile aynı model üzerinden uygulama yapılabilir. İlk defa öldürecek olanlar için düz modeller daha rahat şekilde uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle ilk denemede düz şekilde hazırlanmış olan modellerin tercih edilmesi uygundur.

Bir önceki yazımız olan En Yeni Pratik Bebek Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
1 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Pin1
Paylaş
Paylaş