Kolay Örgüler

Anlatımlı Şiş İşi Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

Anlatımlı Şiş İşi Örgü Bebek Yeleği Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Örgü işi yapmak isteyenler için bebek yeleği modelleri özellikle birebir uygulama yapılması halinde sorunsuz şekilde hazırlanabilir. Özel olarak hazırlanmış olan anlatımlı şiş işi örgü bebek yeleği yapılışı ilk aşamadan itibaren yapacağınız uygulamalar hakkında detaylı şekilde bilgi almanızı sağlamaktadır. Birebir uygulama yapılması modelin sorunsuz şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Erkek veya kız bebek için hazırlayacak olanlar farklı renklerdeki ipler kullanarak modeli farklı ulaştırabilirler. Kullanacağınız detaylar özellikle yeleğin daha sevimli görünmesini sağlamaktadır.

Düz örgü ile ilerleyecek olan model için verilen ölçülere göre uygulama yapılabilir. Basit uygulanabilir olması nedeniyle örgü bebek yeleği hazırlamak isteyenler şiş üzerinde ilk aşamada 42 ilmek atarak daha sonrasında haraşo örgü ile devam etmektedirler. Bu şekilde düz örgü ile devam edilerek yedi sıra oluşması sağlanmaktadır. Omuz kısımları hazırlandıktan sonra yaka ve kol oyuntusunun bırakılması gerekmektedir.

Örgü Bebek Yelekleri

Daha önce örgü işi yapmamış olanlar düz modelleri tercih ederek sorunsuz şekilde modeli oluşturabilirler. Düz örgü ile ilerleyerek daha sonrasında kol ve boyun oyuncularını bırakma ve arka kısmına geçerek aynı şekilde uygulama yapmanız modeli sorunsuz şekilde oluşturmanızı sağlayacaktır. Evde boş vaktini değerlendirmek için şiş işi örgü bebek yeleği hazırlamak isteyenler için detaylı şekilde yapılan anlatımlar ilk aşamadan itibaren belirtilen ölçülere göre uygulama yapılarak sorunsuz şekilde devam ettirilmesini sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Başlayanlara Kolay Yelek Örnekleri başlıklı makalemizde Kolay Yelek Modelleri, Kolay Yelek Yapılışı ve Kolay Yelek Yapılışı ve Tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ