Kolay Örgüler

Basit (Kolay) Tığ İşi Bebek Yelek Yapılışı

Basit (Kolay) Tığ İşi Bebek Yelek Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Şiş ve Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri

Basit (Kolay) Tığ İşi Bebek Yelek Yapılışı. Bebek yelek modelleri oluşturmak istiyorsanız şiş ve tığ yelek modelleri incelemenizde fayda vardır.

Bebek Yeleği Örülürken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek yeleği örmek her ne kadar basit bir işlemmiş gibi görünse de dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar mevcuttur. Ancak bu noktalara dikkat ederseniz, istediğiniz yelek modellerini oluşturabilirsiniz.

Renklerin Gücünden Faydalanın

Yeleği örerken daha canlı ve ön plana çıkan bebek yelek modelleri oluşturmak istiyorsanız, kontrast renklerden faydalanın. Birbiri ile tezat renkleri kullanın ve ortaya oldukça güzel ve farklı görünümlü yelekler çıkarın.

İki Renkli Örgüyü Deneyin

İki renkli örgü en basit örgü tekniklerinde bile ortaya çok daha güzel görünümlü yeleklerin çıkmasını sağlayan mucizevi bir örgü tekniğidir. İki renkli örgü tekniğini öğrenerek dikkat çeken yelek modelleri oluşturabilirsiniz.

Her Zaman Kaliteli İp Kullanın

Bebekler, oldukça hassastır. Onların cildine zarar verecek kimyasallar içeren ucuz ipler yerine kaliteli ipler kullanmanızı öneririz. Aynı zamanda kaliteli ipler daha uzun süre kullanılan ve rengi solmayan yelekler oluşturmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Örgü Modeline Uygun İp ve Şiş / Tığ Seçin

Her örgü modelinde aynı şiş ve ipin kullanılması mümkün değildir. Bazı modeller ince ipler ve şişler kullanılarak hazırlanması gereken modellerken, bazı modeller daha kalın ip ve tığlar ile hazırlandığı zaman bebek yelek modelinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu neden ile her zaman örgüye uygun ip ve şiş / tığ seçmeye özen gösterin.

Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapılışı

Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapılışı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ