Kolay Örgüler

Boncuk Papatyalı Tülbent Oyası

Boncuk Papatyalı Tülbent Oyası
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Tülbent oyası birçok farklı model seçenekleri ile kadınların vazgeçilmez bir hobisi haline gelmiştir. Yalnızca bunları yapmaktan değil bunları kullanmaktan da çok büyük zevk almaktadırlar.

Oyanın yapılışı aşaması oldukça kolay ve pratik bir şekilde gerçekleşebilecektir. Tüm bu işlemlere başlamadan önce yapacağınız modelin çok daha hoş bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız tülbenttinkıvırma işlemini gerçekleştirmeniz çok daha hoş bir görünümün sağlanmasına yardımcı olacaktır. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra 1 tane örümcek oluşturup ipinizi tığla 3 defa doladıktan sonra yaptığınız kıvırma işleminde 3 adet ilerleyip ilk boşluğa batıyorsunuz. Daha sonra yapmış olduğunuz bu işlemi her defasında ikişer ip aldıktan sonra tüm bu kısmında olmasını 9 bölümde tamamlıyorsunuz.

Papatyalı Tülbent Oyası Yapımı

Papatyalı tülbent oyası yapımı insanların korktukları kadar zor bir model değildir. Hareketlere aklınızda tutmanız çok daha iyi bir sonuca kısa sürede sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Aynı işlemi boşluk alıp doldurma şeklinde belirli bir süre devam ettirdikten sonra üst sıraya çok daha kolay bir şekilde geçiş yapmanızı sağlayabilirsiniz. Tüm işlem bu şekilde gerçekleştikten sonra istediğiniz biçimde papatya şeklini vermemiz mükemmel bir şekilde kolay olacaktır. Boncuk papatyalı tülbent oyasıher kadının denemek isteyeceği bir model oluşu ile çok yoğun bir biçimde ilgi görmekte ve kolay yapımı sayesinde çok zaman almadan işleminizi tamamlamanızı sağlamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ