Kolay Örgüler

Buğday Başağı Örgü Yelek Modelleri Yapımı

Buğday Başağı Örgü Yelek Modelleri Yapımı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Buğday Başağı Örgü Yelek Modelleri Yapımı. Sonbaharın gelmesi ile birlikte örgü modellerine olan ilgide artış meydana geldi. Bu soğuk mevsimde sizi sıcak tutacak örgüler hazırlamanız için pek çok örgü yöntemi mevcuttur. Örgü modelleri arasında buğday başağı örgü modeli kadın yelekleri yapmak isteyen pek çok kadına önerebileceğimiz bir örgü tekniğidir. Bu harika ve yapımı kolay örgü tekniği ile muhteşem yelekler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu örgü tekniği sonbaharın ruhunu taşıyan sizin hem yüreğinizi hem de bedeninizi ısıtacak bir örgü tekniği olarak diğer örgü teknikleri arasında ön plana çıkmaktadır. Kadın yelek modelleri arasında yapımının kolaylığı ve ideal bir örgü yöntemi olması ile ön plana çıkan buğday başağı örgü modeli, kadın yeleklerine çok yakışmaktadır. Ancak buğday başağı örgü modelini sadece kadın yelekleri ile sınırlamak doğru olmaz, yelek dışında atkı ya da kazaklar da bu örgü modelini tercih ederek oldukça şık ve özgün bir görünüme sahip örgüler oluşturabilirsiniz.

Buğday Başağı Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Buğday başağı örgü modelinin yapılışı son derecede kolaydır. Bu örgü tek ip ile yapılabileceği gibi örgü tekniğinin iyice ortaya çıkması için iki farklı renk ip ile de yapılabilmektedir. Yeleğin motifleri genel olarak 7 ilmek olup toplamda 12 sıradan oluşmaktadır. Bu örgü şemasını istediğiniz sayıda tekrar ettirerek buğday başağı örgü tekniği ile örgüler oluşturabilirsiniz.

Buğday Başağı Örgü Yelek Modelleri Yapımı
Buğday Başağı Örgü Yelek Modelleri Yapımı
Buğday Başağı Örgü Modeli
Buğday Başağı Örgü Modeli

Buğday Başağı Örgü Modeli Yapılışı

Buğday Başağı Örgü Modeli Yapılışı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ