Kolay Örgüler

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Modelleri

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Modelleri
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Modelleri. Evlenecek çiftler için en önemli konuların başında çeyiz bohçası gelmektedir. Bu bohçanın içerisine el yapımı işler konulmaktadır. Çeyiz bohçasının içerisinde özellikle çeyizlik iğne oyası modelleri bulunmaktadır. Günümüzde pek çok kişi bu ürünleri hazır olarak satın alıyorlar. Ancak hala el emeği olması açısından iğne oyalarını hazır almayıp, kendileri işleyen bir kesim de bulunuyor.

Çeyizlik Havlu Modelleri

İşlerini kendi yapıp, hazır almak istemeyen bayanlar internet üzerinden çeyizlik havlu modelleri arayışı içerisine giriyorlar. Havlu kenarları için pek çok model bulabilirsiniz. Kadınlar genellikle oyaları iğne ya da tığ ile yapmaktadır. Ancak burada iğne tercih edenlerinin sayısının çok fazla olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü iğne oyası her zaman daha çekici duruyor. Çeyizlik havlu kenarları modellerinde iğne oyaları son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Tercih edebileceğiniz modelleri şu şekilde sıralayabiliriz

Mor Çiçekli Havlu Oyası Modeli

Mor özellikle iğne oyasında son derece tercih edilen renkler arasında. Yazma ve havlu kenarları için tercih edilen moru iğne oyasında kullanabilirsiniz. Havlu oyası örnekleriniz için özellikle çiçek modelleriyle mor rengi birleştirebilirsiniz.

Mekik Oyası Havlu Modeli

İğne oyasıyla yapılan mekik oyasının yapımı biraz daha zordur. Ancak çalışmanız bitince iğne oyasıyla yapılan havlu kenarının ne kadar zarif olduğunu sizler de göreceksiniz.

Çeyizlik Havlular

İğne oyası en çok çeyizlik havlu kenarları modellerinde tercih edilmektedir. Çocuklarınıza hatıra bırakmak için çok güzel modeller işleyebilirsiniz.

 İğne Oyası Yıldız Çiçeği Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarı

 İğne Oyası Yıldız Çiçeği Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarı

Bir önceki yazımız olan Kolay İğne Oyası İpek Böceği Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ