Kolay Örgüler

Çiçek ve Fiyonklu Yazma Oyası Yapılışı

Çiçek ve Fiyonklu Yazma Oyası Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Çiçek ve Fiyonklu Yazma Oyası Yapılışı. Çeyiz için hazırlık yapmak isteyenler fiyonklu yazma oyası modelleri ile son derece şık görünüme sahip oyalar hazırlayabilirler. Evde özellikle tığ işi yazma hazırlamak isteyenler için çiçek ve fiyonklu yazma oyası yapılışı tercih edebileceğiniz modelleri oluşturmaktadır. Çiçek ve fiyonk ile süslenecek olan yazmalar son derece şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Çeyiz ya da kullanım için tercih edebilecek oya modelleri arasında yer almaktadır. Kolay uygulanabilir olması ve aynı zamanda detaylı şekilde yapılan anlatım ha nedeniyle ilk aşamadan itibaren uygulamak isteyenler sorunsuz şekilde modeli oluşturabilirler.

Tığ kullanarak rahatlıkla oluşturabileceğiniz çiçek ve fiyonklu yazma oyası modeli istediğiniz yazmalarda kenarlarını dönmek için kullanabileceğiniz modellerden biridir. Oyayı hazırlamak isteyenler gerekli malzemeleri tedarik ederek daha sonrasında modelin yapılışı üzerinden uygulama yapabilirler. Aşama aşama gösterilen anlatımlar sayesinde her aşamada yapmanız gereken işlem konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Çiçek Motifli Yazma Oyaları

Yazma kullanmayı sevenler için tercih edilecek olan çiçek ve fiyonklu yazma oyası özellikle şık görünümüyle ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz yazmalara sahip olmanızı sağlamaktadır. Zincir çekerek ve tırabzan ile doldurarak oluşturacağınız model rahatlıkla uygulayabileceğiniz boyalar arasında yer almaktadır. Şık görünümünün yanı sıra özellikle tığ işi sevenler için tercih edilebilecek modellerden biridir. Yazmaların kenarını şekillendirmek için kullanılacak olan oya için farklı renklerde ipler kullanılabilir.

İğne Oyası Fiyonk Yapımı

İğne Oyası Fiyonk Yapımı

Bir önceki yazımız olan Nişan Yüzüğü Tığ Oyası Modeli Yapımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ