Kolay Örgüler

Çok Sorulan Yeni Lif Örgü Modelleri

Çok Sorulan Yeni Lif Örgü Modelleri
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Her yıl ayrı ayrı modeller ile yılın trendi olarak karşımıza çıkan lifler, hem örülmesi bakımından kolay olduğu gibi satılması bakımından da oldukça kolaydır.

2021 Yeni Lif Örgü Modelleri

Rengarenk modelleri ile pek çok genç kızın çeyizini süsleyen lif modelleri, kolay ve zevkli bir örgü tekniğine sahiptir. Her yıl olduğu gibi bu yılda da en çok renkli modeller hanımların dikkatini çekmektedir. Oldukça farklı model içeriğine sahip olan lifler için özel lif ipi kullanmanız gerekir. Yani diğer yün ipler yerine,  lif ipi kullanılması gerekiyor. Lif modellerinde ise farklı aksesuarları, lif ipleri ile yapabilirsiniz. Örneğin çiçekleri, nazar boncuklarını ve püskül gibi aksesuarlar için lif ipi kullanmanız tavsiye edilir. Bunu ışında kişilerin cildine temas ettiğinde cilde zarar vermeyecek yarım inciler kullanılabilir. Burada sizler hangi modeli örmek istersen, kararı o yönde verebilirsiniz. Lif modellerini ister tekli olarak isterseniz de kombine olarak örebilirsiniz. Örneğin, yuvarlak lif ile kese ve  kare modelleri bir arada toparlayabilirsiniz. Ancak çeyiz için bir lif modeli düşünüyorsanız muhakkak kombine modelleri tercih etmenizi önermekteyiz. Bu sayede çeyiziniz daha şık ve daha gösterişli duracaktır.

Gökkuşağı Lif Modelleri
Gökkuşağı Lif Modelleri
Birbirinden Güzel 2021 Farklı Lif Modelleri
Birbirinden Güzel 2021 Farklı Lif Modelleri
2021 Yeni Lif Örgü Modelleri
2021 Yeni Lif Örgü Modelleri
Örümcekli Lif Modelleri Örnekleri 2021
Örümcekli Lif Modelleri Örnekleri 2021

En Çok Aranan Lif Modeli

İnternet ortamında en çok aranan lif modellerini çıkartıp, kendiniz örebilirsiniz. Bu sayede müşteri yelpazenizde artacak ve daha fazla satış yapma imkanına kavuşacaksınız. Bu sezon en çok aranan lif modeli ise sarı beyaz yani papatya gibi görünen modellerden oluşmaktadır. Bu modeller i hem evinizde günlük olarak kullanabilir hem de daha kolay satış yaparak ek gelirler elde edebilirsiniz. Modelimiz ise daha çok ortası sarı ve kenar kısımları beyaz renkten oluşmaktadır. Eğer isterseniz orta kısımlar için beyaz fıstık modelleri ile minik minik tohumlar yapabilirsiniz. En uç kısımları için ise sarı renk ipten yine minik minik kenar oyaları yaparak, daha hoş modeller elde  edebilirsiniz. Burada önemli olan el işini düzgün bir şekilde örmek olacaktır. Çünkü ne kadar düzgün örülür ise o kadar kolay satış yapabilirsiniz.

Dilimli Yıldız Lif Yapımı

Dilimli Yıldız Lif Yapımı

Bir önceki yazımız olan Lif Modelleri ve Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ