Kolay Örgüler

Dalgalı Ajur Bebek Yeleği Yapılışı

Dalgalı Ajur Bebek Yeleği Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Şık görünümü nedeniyle tercih edilmekte olan örgü bebek yelekleri bebeklerin daha sıcak tutulmasını sağlamak için hazırlanmaktadır.

Farklı görünümü nedeniyle örgü örmek isteyenler için tercih edilecek dalgalı ajur bebek yeleği yapılışı ayrıntılı şekilde verilen bilgiler sayesinde uygulama yapmak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır. Modeli oluşturmak isteyenler öncelikle ip seçimini yapmalıdır. Kız ya da erkek bebek için tercih edilecek en uygun renklerdeki ipler kullanılabilir. Daha sonrasında uygun ölçülerde şiş tedarik edilmesi gerekir. İlk aşamadan itibaren yapılacak olan uygulamalar için belirlenmiş olan ölçülerde işlem yapılmalıdır.

Tek parça halinde hazırlanacak olan dalgalı ajur bebek yeleği için üst kısımdan başlanarak alt kısma doğru ilerlenmektedir. Öncelikle yaka kısmı, kol kısımları ve daha sonrasında vücut kısmı hazırlanmaktadır. Tek parça halinde hazırlanacak olan model verilen ölçülere göre uygulanması sayesinde sorunsuz şekilde hazırlanabilir. Örgü örmek isteyenler için hazırlanmış olan şık modellerden biridir.

Bebek Yeleği Hazırlanışı

Bebeklerin özellikle üşümemesi için tercih edilecek kıyafet arasında yelekler sık kullanılmaktadır. Yaka kısmından başlanarak ilerlenecek olan dalgalı ajur bebek yeleği modelleri örgü sevenler için tercih edilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Birebir uygulama yapılması herhangi bir sorun yaşanmadan aynı modelin hazırlanmasını sağlamaktadır. Modeli ilk defa uygulayacak olanlar özellikle belirlenen ilmek sayısına göre işlem yapabilirler. Şiş ile örgü yapmak isteyenler için hazırlanmış olan modeller arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan En Yeni Pratik Bebek Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ