Kolay Örgüler

En Çok Sipariş Verilen Yelek Modelleri

En Çok Sipariş Verilen Yelek Modelleri
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

El işi yaparak para kazanan veya ek gelir elde etmek isteyenler için kolay ve çok sipariş alan örgü  modelleri içinden biri de güzlük yelek modelleridir.

Çok Sipariş Alan Yelek Modeli

Eğer sürekli olarak el işi yapmayı seviyor ve el işlerinizden para kazanıyorsanız, o halde mutlaka en çok sipariş alan örgü modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Çünkü bazı modeller diğerlerine göre daha çok sevip, sipariş alınmaktadır. Hal böyle olunca kazancınız da daha fazla yükselecektir. Özelikle kış aylarının yaklaşması ve son bahar aylarının serinliğinin ortaya çıkması ile beraber, yeleklere olan ilgiler de artmaya başlamıştır. Bu bağlamda hem bebek yelekleri hem de bayan yelekleri örüp satışlarını yapabilirsiniz.

Sonbahar ayları için örebileceğiniz yeleklerde ise daha çok tığ kullanmanız tavsiye edilir. Bunun nedeni ise diğer şiş örgülere göre daha fazla rağbet görmesidir. Yine şiş örgülerine göre daha estetik ve daha serin tutacaktır. Dolayısı ile siz de tığ işi yelek modelleri örüp, daha fazla para kazanabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz modelin yapımı oldukça kolaydır. Ama görünüm olarak, diğer modellere göre daha şık ve daha estetik bir görünüme sahiptir. İster çeyizlik modeller için isterseniz de günlük yelek modelleri için vereceğimiz örgüyü kısa sürede yapabilirsiniz.

Uzun Kumaştan Yelek Modelleri
Yelek Modelleri
Tesettür Uzun Yelek Modelleri
2023 Yelek Modelleri
Sezonun Trend Parcası Cool Yelekler
Sezonun Trend Parcası Cool Yelekler

Delikli Tığ İşi Yelek Modelinin Yapımı

 • Yeleğimize başlamadan önce zincir çekme işlemi yapıyoruz.
 • Daha sonra bir zincir atlayıp, diğer zincirin içine 2li tırabzanlar yapıyoruz.
 • 2 sıra boyunca 2li tırabzanlar yaparak ilerliyoruz.
 • 3. Sıraya geldiğimizde ise her tırabzana 3 zincir çekip sık iğne tekniği ile batıyoruz.
 • 4. Sıradan sonra artık modelimizi oluşturmaya başlayacağız.
 • Burada 6 zincir çekip, bir alt sıradaki tırabzanın tam tepe noktasına batıyoruz.
 • 5. Sıraya geldiğimizde, 6 zincirlerin içini 3 adet 2li tırabzanlarla doldurup, 3 adet zincir çekip sık iğne olarak batıyoruz.
 • Daha sonra yine 3 adet 2li tırabzan yaparak batıyoruz.
 • 6. Sırada tırabzanların ortasına yaptığımız zincirlerin üzerine 6 zincir yaparak bir yol oluşturuyoruz.
 • Modelimiz bu sıradan sonra ortaya çıkmış oluyor.
 • Her sırada aynı teknikleri yaparak yeleğin örgüsünü tamamlıyoruz.

Sipariş Verilen Yelek Modelleri

En Çok Şipariş Verilen Yelek Modelleri
 • 2023 Model Banyo Asma Tavan Modelleri

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.2023 banyo asma tavan örnekleri popülariteye göre en çok tercih edilenleri kapsar. 2.023 yılında daha minimal asma tavanlar tercih edilirken ışıklandırmaya da önem verilmektedir. Yapmak hem daha şık bir görüntü sunarken hem de atmosferin tamamen değişmesini sağlar. Dolayısıyla banyodaki döşemeler ve dekorlar değiştirilme dahi asma tavanın ışığı değiştirildiği takdirde büyük bir fark…

 • Düğümsüz Etamin İşleme Tekniği Nasıl yapılır?

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğümsüz etamin işleme tekniği son derece kolay bir tekniktir. Bunun için hem el yatkınlığı hem de deneme yanılma yöntemleri gerekir. Düğümsüz etamin yapmak isteyenler düğüm atmadan bitirmeyi de öğrenmelidir. Düğümsüz etamin yönteminde ip sadece kıvrılarak kullanılır ve iğneye geçirildikten sonra düğüm atılmaz. Etamin Nedir? Etamin temelde bir kumaş türüdür. Etamin kanaviçe yapılabilmesi…

 • Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı Ata yeleği tarifi yapmak için gerekli malzemelere ulaşmak gerekir. Malzemeler elde dildikten hemen sonra örgü aşamasına geçiş yapılabilir. Düğmeli ata yeleği yapabilmek için daha önceden haraşo tekniğini denemek de önemlidir. Düğmeli ata yeleği yapmak isteyenler uygun ip, şiş ve tekniğe sahip oldukları sürece yeleği kısa sürede tamamlayabilir. Düğmeli…

Bir önceki yazımız olan 3 Boyutlu Bayan Örgü Modelleri Yapılışı başlıklı makalemizde 3 boyut, 3d ve model hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ