Kolay Örgüler

En Güzel Yazılı Havlu Modelleri

En Güzel Yazılı Havlu Modelleri

Çeyiz hazırlığı içerisinde olanlar için özellikle havlu kenarları birbirinden farklı renklerde ve modellerde uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Farklı yazıları oluşturmak istediğinizde en güzel yazılı havlu modelleri yapacağınız tercihler konusunda etkili olmaktadır. Kullanacağınız havluya göre birbirinden farklı model seçenekleri karşılaştırarak tercihinizi yapabilirsiniz. Özellikle çeyiz için farklı modelleri hazırlamak isteyenler değişen modeller için en uygun renk seçeneklerini belirleyerek uygulama yapabilirler.

Havlu kenarı üzerinde yazı oluşturmak isteyenler için yapılacak olan uygulamalar sırasında özellikle yazılı havlu modelleri farklı fikirlere sahip olmanızı sağlamaktadır. ‘’seni seviyorum, aşkım, hayatım’’ gibi pek çok farklı kelimenin yazılabilmesi için hazırlanmış olan modeller birebir aynı şekilde uygulanması halinde motifin ortaya çıkartılması sağlanabilir. Kullanacak olan havlaya göre farklı renk seçenekleri belirlenerek aynı yazının farklı renklerde uygulanması da mümkündür. Uygulama yapmak isteyenler özellikle dantel motiflerini farklı renk seçenekleriyle uygulayabilir ve bu sayede kendi zevklerine uygun modelleri oluşturabilirler.

Yazılı Havlu Kenarları

Son derece şık ve anlamlı görünmesi nedeniyle tercih edilmekte olan yazılı havlu kenarları özellikle çeyizlerde kullanılmaktadır. Evlilik hazırlığı yapmakta olanlar mutfak havlusu, banyo havlusu gibi pek çok farklı havluda farklı motifleri uygulayarak istedikleri yazıyı oluşturabilirler. Verilen ölçüler üzerinden yapılacak olan uygulamalar seçilen kelimenin motif şekilde havlu kenarına uygulanmasını sağlamaktadır. Sevdiklerinizi mutlu etmek veya çeyizinizde görmek isteyebileceğini çok sayıda farklı model seçeneğini karşılaştırarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Dantelli Havlu Kenarı Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
10 Paylaşımlar
Paylaş9
Tweetle
Pin1
Paylaş
Paylaş