Kolay Örgüler

Fıstıklı Örgü Bayan Yelek Modeli

Fıstıklı Örgü Bayan Yelek Modeli
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Fıstıklı Örgü Bayan Yelek Modeli. Evde yelek örmek isteyenler için tercih edilecek olan yelek modelleri özellikle farklı zevklere hitap edecek şekilde hazırlanabilir. El emeği ile hazırlanacak olan modeller aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Yeni modelleri uygulamak isteyenler fıstıklı örgü bayan yelek modelleri şık görünümü ile tercih edilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Yelek de özellikle farklı bölümlerde uygulayacağınız motifler düz modelin hareket kazanmasını sağlamaktadır.

Farklı modelleri tercih etmek isteyenler için özellikle fıstıklı örgü motifi bayanlar için son derece şık bir görünüme sahip olması nedeniyle tercih sebebi olmaktadır. Dereceye göre kullanılacak olan farklı renklerdeki ipler ile hazırlanacak olan modeller dilediğiniz her durumda kıyafetlerinizin üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz parçaları arasında yer almaktadır. Tığ ile yapılacak olan örgü işleri arasında yer almaktadır. Öncelikle gerekli malzemeleri tedarik ederek modeli çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Fıstıklı Örgü Motifli Yelek

Evde rahatlıkla uygulanabilecek olan modeller arasında yer almaktadır. Görünümü özellikle farklı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Tığ ile hazırlanacak olan tığ işi fıstıklı örgü bayan yelek modeli farklı ölçülerde hazırlanarak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

İlk önce zincir çekerek işe başlanmaktadır. Ölçüye göre çekilecek olan zincir uzunluğu belirlenebilir. Daha sonrasında üzerine dönerek 3 zincir ara vererek üçüncü zincire batılması gerekir. Bu şekilde hazırlanarak boşlukların üzerine dönüldüğünde bir ara vererek ortadaki boşluğun doldurulması ile motif ortaya çıkarılmaktadır.

Fıstıklı Bayan Örgü Yelek Yapımı Anlatımlı

Fıstıklı Bayan Örgü Yelek Yapımı Anlatımlı
 • 2023 Model Banyo Asma Tavan Modelleri

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.2023 banyo asma tavan örnekleri popülariteye göre en çok tercih edilenleri kapsar. 2.023 yılında daha minimal asma tavanlar tercih edilirken ışıklandırmaya da önem verilmektedir. Yapmak hem daha şık bir görüntü sunarken hem de atmosferin tamamen değişmesini sağlar. Dolayısıyla banyodaki döşemeler ve dekorlar değiştirilme dahi asma tavanın ışığı değiştirildiği takdirde büyük bir fark…

  Devamını Oku…

 • Düğümsüz Etamin İşleme Tekniği Nasıl yapılır?

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğümsüz etamin işleme tekniği son derece kolay bir tekniktir. Bunun için hem el yatkınlığı hem de deneme yanılma yöntemleri gerekir. Düğümsüz etamin yapmak isteyenler düğüm atmadan bitirmeyi de öğrenmelidir. Düğümsüz etamin yönteminde ip sadece kıvrılarak kullanılır ve iğneye geçirildikten sonra düğüm atılmaz. Etamin Nedir? Etamin temelde bir kumaş türüdür. Etamin kanaviçe yapılabilmesi…

  Devamını Oku…

 • Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı Ata yeleği tarifi yapmak için gerekli malzemelere ulaşmak gerekir. Malzemeler elde dildikten hemen sonra örgü aşamasına geçiş yapılabilir. Düğmeli ata yeleği yapabilmek için daha önceden haraşo tekniğini denemek de önemlidir. Düğmeli ata yeleği yapmak isteyenler uygun ip, şiş ve tekniğe sahip oldukları sürece yeleği kısa sürede tamamlayabilir. Düğmeli…

  Devamını Oku…

Bir önceki yazımız olan Yeni Başlayanlara Kolay Yelek Örnekleri başlıklı makalemizde Kolay Yelek Modelleri, Kolay Yelek Yapılışı ve Kolay Yelek Yapılışı ve Tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ