Kolay Örgüler

Havalı Bebek Patiği Yapılışı

Havalı Bebek Patiği Yapılışı

Rahat kullanımının yanı sıra havalı görünmesi için tercih edebileceğiniz bebek patik modelleri bulunmaktadır.

Düz modelleri tercih etmek istemeyenler havalı bebek patiği yapılışı sayesinde örgü için verilen detaylar üzerinden uygulama yapabilirler. Daha farklı görünmesi nedeniyle tercih edilecek modellerden biridir. Gerekli malzemelerin tedarik edilmesinin ardından verilen açıklama üzerinden uygulama yapılabilir. Bebeklerin cinsiyetine göre tercih edilebilecek farklı renk seçenekleri kullanılabilir.

Evde özellikle örgü işi yapmak isteyenler için kolay bebek patiği modelleri ilk defa uygulama yapmak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda daha şık ve havalı görünmesi için tercih edebileceğiniz özel olarak hazırlanmış olan modeller bulunmaktadır. Modellerde alt kısımdan başlanarak üst kısma doğru devam edilmektedir. Aynı zamanda değişen modeller seçenekleri için uygulama şekilleri de değişmektedir. Belirlenen ilmek sayısına göre yapılacak olan işlemler ile istenilen modelin tığ ya da şiş kullanımına göre hazırlanması sağlanabilir.

Bebek Patiği Nasıl Hazırlanır?

Bebek için patik hazırlamak isteyenlerin özellikle tercih edebileceği binlerce farklı model bulunmaktadır. Tığ ya da şiş ile yapılacak olan örgü için en uygun kalınlıkta ip kullanılması gerekiyor. Bebeklerin daha rahat etmesini sağlamak için yumuşak iplerin tercih edilmesi önemlidir. Daha sonrasında modele göre bebek patiği yapılışı değişmektedir. Modellerde alt kısımdan başlanabileceği gibi ön kısımdan başlanarak arkaya doğru gidilmesi de mümkündür. İlmek sayısına göre örgü yapılarak model hazırlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Yenidoğan Bebek Patiği Örnekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Pin
Paylaş
Paylaş