Kolay Örgüler

Hazır Tabanlı Kolay Babet Bebek Patik Yapılışı

Hazır Tabanlı Kolay Babet Bebek Patik Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Hazır Tabanlı Kolay Babet Bebek Patik Yapılışı  karmaşık bir yapıya sahip olsa da ilk olarak sadece hazır tabanlar ile üst kısımları örüp birleştirerek bu yapıyı çözebilirsiniz. Ardından isterseniz hazır taban içinde bir tabanlık örebilirsiniz. Ördüğünüz tabanlık ve hazır tabanlığı birleştirirseniz daha sağlam bir yapıya erişebilirsiniz. Bu sayede Hazır Tabanlı Kolay Babet Bebek Patik Yapılışı  kolay bir şekilde yapılır. Siz de hediye ya da çoğunuz için bunu kullanabilirsiniz. İster babet, ister converse şekilli ayakkabı yapabilirsiniz. Tatlı görüntüsü ile hem bebeğinizin ayağını sıcak tutacaktır. Hem de normal ayakkabılar gibi bebeğinizin ayağını acıkmayacaktır. Hazır Tabanlı Kolay Babet Bebek Patik Yapılışı  için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Hazır Tabanlı Kolay Babet Bebek Patik Yapılış Aşamaları

 • İlk olarak taban yapımı ile işe başlanır. burada hazır taban kullanılabilir. Hazır taban ile işiniz daha kolay olur. Hazır tabanın üzerine sık iğne yapmak isterseniz de 18 zincir çekerek işleme başlamanız gerekir.
 • Son üçüncü zincire batma yaparak zincire oradan devam edin.
 • Dolduracağınız 15 yuvanın birincisinde 3 adet tekli Trabzan meydana getirin.
 • Daha sonra 15. Yuvaya kadar 13 adet tekli Trabzon yapın. 15. Yuvada 7 adet tekli Trabzon yapın.
 • Sonra tekrar 13 adet tekli Trabzon yaparak tabanı oluşturmaya devam edin ve hazır taban ile bunu birleştirin.
 • Patiğin üst kısmını yapmak için yandan 16 sıraya zincir çekmeye başlayalım. İlk sıra tekli Trabzan ikinci sıra ise ikili trabzan olacak şekilde örelim.
 • Ardından 16 adet tekli trabzan yapın.
 • 2 zincir ve dibine batın 16 adet tekli trabzan yapın. Buradan sonra daraltma yapın ve 1 trabzan kesin.
 • Sırayı tekli trabzan ile devam ettirin. Sonuna kadar tekli trabzan yapın.
 • Kalan ipleri sağlamlaştırıp temizleyin.  İsterseniz kaydırma tekniği kullanarak patiğin etrafını çizgi şeklinde dolayabilirsiniz.
 • burun ucunun üst kısmı için 16 adet trabzan yapın ve yaptığınız yanlar ile birleştirin. Bu sayede patiğiniz hazırlanmış olacaktır.

Hazır Tabanlı Bebek Patiği Yapımı

Hazır Tabanlı Bebek Patiği Yapımı
 • 2023 Model Banyo Asma Tavan Modelleri

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.2023 banyo asma tavan örnekleri popülariteye göre en çok tercih edilenleri kapsar. 2.023 yılında daha minimal asma tavanlar tercih edilirken ışıklandırmaya da önem verilmektedir. Yapmak hem daha şık bir görüntü sunarken hem de atmosferin tamamen değişmesini sağlar. Dolayısıyla banyodaki döşemeler ve dekorlar değiştirilme dahi asma tavanın ışığı değiştirildiği takdirde büyük bir fark…

  Daha Fazla Oku

 • Düğümsüz Etamin İşleme Tekniği Nasıl yapılır?

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğümsüz etamin işleme tekniği son derece kolay bir tekniktir. Bunun için hem el yatkınlığı hem de deneme yanılma yöntemleri gerekir. Düğümsüz etamin yapmak isteyenler düğüm atmadan bitirmeyi de öğrenmelidir. Düğümsüz etamin yönteminde ip sadece kıvrılarak kullanılır ve iğneye geçirildikten sonra düğüm atılmaz. Etamin Nedir? Etamin temelde bir kumaş türüdür. Etamin kanaviçe yapılabilmesi…

  Daha Fazla Oku

 • Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı Ata yeleği tarifi yapmak için gerekli malzemelere ulaşmak gerekir. Malzemeler elde dildikten hemen sonra örgü aşamasına geçiş yapılabilir. Düğmeli ata yeleği yapabilmek için daha önceden haraşo tekniğini denemek de önemlidir. Düğmeli ata yeleği yapmak isteyenler uygun ip, şiş ve tekniğe sahip oldukları sürece yeleği kısa sürede tamamlayabilir. Düğmeli…

  Daha Fazla Oku

Bir önceki yazımız olan Tavşan Bebek Patik Yapımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ