Kolay Örgüler

İğne Oyası İle Yapılan Havlu Kenarları

İğne Oyası İle Yapılan Havlu Kenarları
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

İğne Oyası İle Yapılan Havlu Kenarları. Geçmişten günümüze kadar değişen örnekler nedeniyle özellikle havlu kenarı hazırlamak isteyenlerin tercih edebileceği farklı yöntemler bulunmaktadır. Zarif bir görünüme sahip olması nedeniyle tercih edilmekte olan iğne oyası ile yapılan havlu kenarları havluların daha şık görünmesini sağlamaktadır. İğne oyasını uygulamak isteyenlerin özellikle bu konuda dikkatli olması gerekir. Dantele göre daha zor olması nedeniyle uygulama yapılırken ilk defa yapacak olanlar için zorlayıcı olabilir. Daha sonrasında alışılması halinde herhangi bir sorun yaşanmadan farklı motiflerin uygulanması sağlanabilir.

Son derece zarif görünmesi nedeniyle özellikle iğne oyası ile yapılan havlu kenarı modelleri geçmişten günümüze kadar tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Belirlenmiş olan model üzerinden yapılacak olan uygulamalarda özellikle adım adım ilerlenmesi herhangi bir sorun yaşanmadan motifin aynı şekilde çıkartılmasını sağlayacaktır. Kullanılacak olan ip hazırlanacak olan modele uygun şekilde belirlenmelidir. Farklı renklerin birlikte kullanılması ile hazırlanacak olan motifler daha şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Havlu kenarı özellikle havlunun daha şık görünmesini sağlamak amacıyla hazırlanmaktadır. Çeyizde kullanılacak olan havlularda özellikle yapılacak olan motifler için iğne oyası tercih edilebilir. Zarif görünümünün yanı sıra son derece şık modeller oluşturmasını sağlamaktadır. Havlu da özellikle kullanılan motifleri uygun şekilde belirlenecek olan iğne oyasıyla hazırlanacak olan havlu kenarı modelleri tercih edilebilir.

Gösterişli İğne Oyası Havlu Kenarları Yapılışı

Gösterişli İğne Oyası Havlu Kenarları Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Düz Kolay Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Havlu Kenarı Modelleri Yapımı ve Kolay Havlu Kenarı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ