Kolay Örgüler

İki Renkli Pırpırlı İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

İki Renkli Pırpırlı İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

İki renkli pırpırlı iğne oyası nasıl yapılır? Anlatımlı modeller hangileri? Kolay modelleri tercih ederek, siz de iğne oyasını uygulayabilirsiniz.

İki Renkli Pırpırlı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İki renkli ve iki pırpırlı modelleri yapmak çok kolay. İki renkli pırpırlı iğne oynaşı nasıl yapılır sorusuna verilen yanıt üzerinden kolay şekilde modellemenin gerçekleşmesi mümkün. Dilediğiniz şekilde renk kullanarak iki renkli modellemenin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Üçgene benzeyen ve hem iki renkli hem de iki taraflı olan son derece kibar modelleri tercih edebilirsiniz. iğne oyası kibar gözüken modeller için uygun olduğundan seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Kolay örnekler için video eklemeleri yapıldığından iki renkli pırpırı modellerin sizin tarafınızdan yapılması da kolay olacak. Seçmiş olduğunuz iki renk ve ard arda yaptığınız iki pır pır modellerin beğenilecek şekilde oluşturulmasını sağlayacaktır. Pırpırlı iğne oyası için detayları verilen içeriklere göre videoları izleyerek de ulaşabilirsiniz. Kolay şekilde yapabileceksiniz.

İğne Oyası Yapılırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

İğne oyasının güzel gözükmesi için dikkat edilmesi gereken oyalamanın sıkı olmasıdır. Sıkılığın iyi ayarlanması gerekiyor. Oyaların sarkık durmaması ve beğenilmesi açısından direkt olarak oyalama sırasında sıkı tutmaya dikkat edin. Baştan sona kadar hep aynı sıklıkta devam etmeniz de önemli olacaktır. iki renkli pırpırlı iğne oyası yaparken dikkat etmeniz gerekenlere göre yapın.

Bir önceki yazımız olan İğne Oyası Kaya Tekniği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
5 Paylaşımlar
Paylaş5
Tweetle
Pin
Paylaş
Paylaş