Kolay Örgüler

Kolay (Basit) Patik Modelleri Yapılışı

Kolay (Basit) Patik Modelleri Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Kolay (Basit) Patik Modelleri Yapılışı. Havaların soğuması ile birlikte özellikle patik modelleri evde yapılacak olan uygulamalar ile kış boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz patiklere sahip olunmasını sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan kolay patik yapılışı uygulama yapmak isteyenlerin ilk deneyimlerinde başarılı olmalarını sağlayabilir. Farklı motiflerin uygulanması ile hazırlanacak olan birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Rahat kullanımı nedeniyle özellikle evlerde tercih edilmekte olan patikler tığ veya ince şişler ile hazırlanabilir. Tercih edilecek olan modele göre gerekli olan malzemelerin tedarik edilmesinin ardından uygulamaya başlanabilir.

Farklı renklerde iplerin tercih edilmesi modelin daha gösterişli olmasını sağlayabileceği gibi sadelikten yana olanlar tek renk ip kullanabilirler. Örgü işlerini sevenlerin için kolay patik modeli yapılacak olan uygulamalar ile öncelikle taban kısmını hazırlamanızı ve daha sonrasında üst kısmını hazırlayarak iki parçayı birbirine eklemenizin ardından kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktadır.

Patik Modelleri

Soğuk havalarda özellikle ayaklarını sıcak tutması nedeniyle tercih edilmekte olan patikler hemen hemen herkes tarafından kullanılmaktadır. Evde özellikle boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için tercih edilecek olan patik modelleri farklı zevklere hitap edecek şekilde tercih edilebilir. Bebek patiği veya bayan patiği hazırlamak isteyenler farklı modeller üzerinden uygulama yapabilirler. Zincir çekilerek başlanacak olan modelde özellikle her sırada aynı şekilde uygulama yapılması ilk defa uygulayacak olanlar için kolaylık sağlamaktadır. Modelde ölçüler kullanacak olan kişilere göre değiştirilebilir.

Selanik Model Kolay Patik Modeli Yapılışı

Selanik Model Kolay Patik Modeli Yapılışı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ