Kolay Örgüler

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Çeyiz hazırlığı sırasında özellikle havlu kenarı modelleri havuzları süslemek için tercih edebileceğiniz farklı seçenekleri oluşturmaktadır. İlk defa tığ işi yapacak olanlar için tercih edilecek kolay çeyizlik havlu kenarı yapılışı anlatımlı olarak bilgi almanızı sağlamaktadır. Çeyizinizde bulunan havluları şekillendirmek istediğinizde özellikle kullanacağınız havlu kenarları konusunda birbirinden farklı motifleri bulunmaktadır. Ağır ya da kolay modelleri tercih etmek isteyenler el alışkanlığına göre en uygun seçenekleri belirleyebilirler.

Kısa sürede tamamlanacak olan kolay havlu kenarı modelleri istediğiniz gibi daha şık ve pratik tercihler yapılmasını sağlamaktadır. Çeyiz hazırlığı sırasında özellikle daha kısa sürede modellerin tamamlanması daha fazla havlu kenarına sahip olunmasını sağlamaktadır. Tığ işi havlu kenarı hazırlamak isteyenler zincir çekerek başlayacakları motiflerde tırabzan ile doldurarak farklı şekillerin oluşmasını sağlayabilirler. Belirlenen ölçülere göre yapılacak olan uygulama ile havlu kenarı hazırlanabilir.

Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri

Detaylı şekilde yapılan anlatımlar sayesinde tığ işi havlu kenarı hazırlamak isteyenler farklı modelleri sorunsuz şekilde hazırlayabilirler. İlk aşamadan itibaren gelecek olan bilgilere uygun şekilde hareket edilmesi motiflerin istenildiği şekilde oluşturulmasını sağlamaktadır. Havluların rengine göre yapılacak olan dantel işlemelerinde farklı renkler tercih edilebilir. Kolay uygulanabilir modeller arasından tercih yapmak isteyenler değişen modelleri karşılaştırarak en uygun seçenekleri belirleyebilirler. Kalın ve ağır dantelleri tercih etmek istemeyenler daha ince ve kolay uygulanabilir çeyizlik havlular için tercih edilecek modeller arasından seçim yapabilirler.

Çeyizlik Havlu Kenarları

Çeyizlik Havlu Kenarları

Bir önceki yazımız olan Tığ Oyası Havlu Modelleri En Şık Örnekler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ