Kolay Örgüler

Kum Boncuktan Namaz Örtüsü Yapımı

Kum Boncuktan Namaz Örtüsü Yapımı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Namaz örtüsü yaparken sizlere oldukça farklı modelleri bir arada gösterebilecek olan bu örtünün yapım aşamasında oldukça kolay bir süreç artık sizleri bekliyor

Yapacağımız işlem için öncelikli olarak tülbentte nasıl alt kısmına zincirleri çekip atarak istediğiniz aralığı kendiniz oluşturup bir alt katman oluşturmanız çok daha güzel bir görünümün oluşması adına önemlidir. Bu şekilde yaptıktan sonra bir üst aşaması için minik minik kareler oluşturmanız ve bu kareleri doldurmak için de doğru adımlar atmanız güzel bir görüntünün ortaya çıkması adına önem kazanacaktır. Bunun ardından toplamda 10 adet kutucuğun oluşması gerecektir. Bunu yaptıktan sona daha önceden ipinize geçirdiğiniz boncuklardan altı adet alarak işleminize devam etmelisiniz.

Namaz Örtüsü Yapımı

Kum boncuktan namaz örtüsü yapımı için dikkat etmeniz gereken şet doğru bir sıralama yapmanız olmuştur. Aldığınız altı boncuğu kapattıktan sonra bir adet daha boncuk alıp onu da bir zincir çekerek kapatalım ve istediğimiz şekil için ilk adımı atmış olalım. Bunun ardından tekrar zincir çekip yanında kutucuklar oluşturmaya devam ediniz. Bu şekilde alt katmandan başlayıp en üstü noktaya kadar istediğiniz şekli verin ve dilediğiniz gibi sizler de namaz örtüsü yapımı eşliğinde istediğiniz gibi bir modelin oluşmasını sağlamaya başlayın. Sizler için bu seçenekler her zaman vazgeçilmez bir seçenek oluşturacak ve sizlere mükemmel bir kolaylık sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Nohut Modeli Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ