Kolay Örgüler

Lif Örnekleri 2020

Lif Örnekleri 2020

Lif Örnekleri 2020’nin Trend Modelleri Yaz, bahar ya da kış demeden her mevsimde, lif kullanımı oldukça yaygındır. Çoğu insan hızlı bir duş sırasında bile liflenmektedir. Modası ve popülerliği geçmeyen lifin, her yılın yeni modelleri çıkmaktadır. Gelin çeyizi lifleri, damat çeyizi lifleri, gündelik lifler, basit lifler, misafirlik lifler her evde çeşit çeşit lif bulunmaktadır. Özellikle gelin ve damarların nişan bohçası ve çeyizlerinde mutlaka olması gerekmektedir. Hem gelin ve damat için hem de kayınvalideler için değişik modelleri vardır. Görüntü olarak güzelliğin ve duş sırasında rahatlığın yanında, kadınlar için örmek stres atma aracı gibi. Rahatlamak, zevk almak ve hatta para kazanmak için lif örmektedirler. Başta para kazanmak için lif ören kadınların daha sonra da çeyiz için lif örenlerin, yeni lif örnekleri 2020 modelleri öğrenmesi gerekmektedir.

Lif Örnekleri 2020
Lif Örnekleri 2020

2020 Lif Modelleri

  • Püsküllü Yuvarlak Lif Modeli:Bu modelde yuvarlak şeklinde düz model lif işlenir. İsteğe bağlı olarak üzerinin deseni, rengi yapılır. Daha sonraipliklerle küçük püsküller yapılıp, modelin tüm kenarına dikilir. Böylece, püsküllü yuvarlak lif modeliniz oluşmuş olur.
  • Pratik Yuvarlak Lif Modeli: Bu modelde de istenilen renkte veya desende basit yuvarlak lif işlenir. Ancak orta tarafa ve dış kenarlara küçük dilimler yapılır. Böylece kolay ancak güzel görünümlü lif modeli oluşturulur.
  • Nazar Boncuğu Lif Modeli: Bu model, çoğunlukla altıgen şeklinde yapılır. Ancak yuvarlak da olabilir. Mavi, sarı, beyaz ve mavi renklerinin sıra sıra dizilmesiyle oluşan bir modeldir. Kenarları, süslemesi kişiye göre değişebilmektedir.
  • Kese Lif Modeli: istenilen renkler ve desenler kullanılarak basit modelde 2 parça lif yapılır. Bu iki parça lif, elin içeri girebileceği bir açıklık bırakılarak dikilir.
  • Çiçekli İki Katlı Lif Modeli: Bu modelde iki kat lif oluşur. Lifin hissi daha yumuşaktır. Köpürmesi daha iyidir. Görünüm olarak da daha güzel görünmektedir. Aynı modelde iki basit lif örülür. Lifin bir tanesi diğerine göre 2-3 sıra daha küçük olacaktır. Daha sonra bu iki parça lif birbirine dikilir. İstenilen renk ya da modelde küçük çiçekler yapılır ve iki parçanın da kenarına eklenir.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Lif Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
anne bebek