Kolay Örgüler

Mandalina Dilimi Bebek Yeleği Yapılışı

Mandalina Dilimi Bebek Yeleği Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Bebek yelek hazırlamak isteyenler bebek yeleği modelleri arasından yapacakları tercihler ile istedikleri modeli oluşturabilirler.

Şık görünümü nedeniyle tercih edilecek olan mandalina dilimi bebek yeleği yapılışı bebeğiniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz yelekler hazırlamanızı sağlamaktadır. Şiş ile yapılacak olan örgü işlemleriyle model ortaya çıkartılmaktadır. Ters ve düz örgü şeklinde yapılacak olan model farklı görünüme sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Mandalina dilimine benzer bir görüntü oluşturmak için iki ters altı düz şekilde örgü yapılması gerekir. İlk defa uygulama yapacak olanlar için bebek yeleği yapılışı ayrıntılı şekilde verilen bilgiler ile sorunsuz şekilde modeli oluşturmanızı sağlamaktadır. Tek parça halinde hazırlanacak olan modellerin yanı sıra iki parça şeklinde hazırlanarak birbirine dikilecek olan modeller bulunmaktadır. Kız ya da erkek bebekler için hazırlamak isteyenler en uygun renk seçenekleri üzerinden işlem yapabilirler. Seçmiş olduğunuz ip ile modeli oluşturarak verilen modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

Bebek Yeleği Modelleri

Farklı bir görünüme sahip olması nedeniyle özellikle tercih edilmekte olan mandalina dilimi bebek yeleği modelleri uygulamak isteyenler için aşama aşama verilen bilgiler üzerinden çıkartılabilir. Mandalina dilimi görüntüsü oluşturmak isteyenler her sırada iki ters altı düz olacak şekilde uygulama yaparak modeli oluşturabilirler. Birebir verilen açıklamalar üzerinden yapılacak olan uygulamalar ile modelin sorunsuz şekilde oluşturulması sağlanabilir. Tek parça halinde hazırlanan modellerde üst kısımdan başlanarak alt kısma inilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En Yeni Pratik Bebek Yelek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ