Kolay Örgüler

Örgü Aplike Modeli Yapılışı Anlatımlı

Örgü Aplike Modeli Yapılışı Anlatımlı

Örgü aplike modeli sık kullanılan modeller arasında. Peki, örgü aplike nasıl yapılır? Örgü aplike modeli yapılışı anlatımlı, detaylar aşağıda.

Örgü Aplike Modeli Nasıl Yapılır?

İlk olarak örgü aplike modeli nasıl yapılır sorusunun öncesinde, aplike nedir sorusunun yanıtı veriliyor. küçük örgü şekilleri ve sembollerine aplike deniyor. Bebeğinizin ya da kendi odanızın küçük süslemeleri için bu modelleri kullanabilirsiniz.

İğne Kullanarak Yapılan aplikeler;

Bakıldığında iğne kullanılarak yapılan aplike modellerinin çokça olduğu gözüküyor. Farklı renklendirmeler ile çok sayıda modeller oluşturulmuştur. Çiçek motifleri, hayvan motifleri ve çok daha fazlası direkt olarak seçebileceğiniz modeller arasında yerini alıyor.

Şiş kullanılarak yapılan aplikeler;

Küçük motifleri orta kalınlıkta olan yünlerden de yapabilirsiniz. Bunun için örgü aplike modelleri arasında elbette şiş kullanılarak yapılan modeller de olacaktır. dilerseniz o modelleri inceleyerek beğendiklerinizin yapımını sağlayabilirsiniz.

Kolay Aplike Modeller

Genel olarak en kolay modellerin çiçekler ile yapıldığını göreceksiniz. Hayvan figürleri ilk defa aplike model uygulayacak olan kişiler için biraz daha zordur. Bunun için ilk seçimlerinizi iki renk olan ve çok da zor olmayan modeller arasından seçebilirsiniz. Aplike modelleri çeşitlendirilmiş olduğundan, araba modelinden evinizdeki herhangi bir eşya modeline kadar farklı aplikelere erişiminizi sağlayabilirsiniz. Sizin el becerinizi de en iyi şekilde göstereceğiniz bu modeller arasından seçiminizi yaparak, uygulamasını kolayca yapın.

Bir önceki yazımız olan Penye İpten Sepet Yapımı Anlatımlı Videolu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
52 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Pin52
Paylaş
Paylaş