Kolay Örgüler

Örgü Çizgili Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü Çizgili Bebek Yeleği Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Çizgili Bebek Yeleği Yapılışı. Kolay ve pratik olması nedeniyle tercih edilecek olan bebek yeleği modelleri kısa sürede hazırlanarak kullanılabilir. Bebeklerin özellikle üşümemesi için tercih edilecek olan örgü çizgili bebek yeleği yapılışı ilk aşamadan itibaren verilecek olan bilgiler üzerinden uygulanması halinde sorunsuz şekilde modelin oluşturulmasını sağlamaktadır. Özel olarak kullanılacak olan ipler ile istenildiği gibi farklı renklerde çizgiler oluşturulabilir. İlk seçiminde istediğiniz renkleri bulamamanız durumunda farklı renkleri birlikte kullanarak istediğiniz modeli hazırlayabilirsiniz.

Sıralı şekilde uygulama yapılarak örgü çizgili bebek yeleği modeli hazırlanabilir. Erkek ya da kız bebekler için hazırlanacak olan modellerde en uygun renkler tercih edilerek istenilen sonuç elde edilebilir. Aşamalı şekilde gerçekleştirilecek olan örgü işlemleri ile modelin oluşturulması sağlanabilir. İlk aşamada üst kısımdan başlanarak daha sonrasında aşağıya inilmektedir. Modelin birebir uygulanabilmesi için ayrıntılı şekilde verilmiş olan yapılışı üzerinden uygulama yapılmaktadır.

Çizgili Bebek Yeleği Modelleri

Bebekler için özel olarak örgü yelek hazırlamak isteyenlerin tercih edebileceği çok sayıda farklı model bulunmaktadır. Sade görüntüsünün yanı sıra farklı renkleri ile hareket verilerek hazırlanacak olan örgü çizgili bebek yeleği rahat kullanabileceğiniz modellerden biridir. Sıralı şekilde devam edecek olan modelin belli kısımlarında çizgi kullanılabileceği gibi tamamında kullanımı da sağlanabilir. Verilen ölçülere göre uygulama yapılması özellikle bebekler için istenilen ölçüde yeleğin hazırlanmasını sağlamaktadır. Çizgiler istenilen sıklıkta uygulanabilir.

Renk Geçişli Bebek Yeleği Yapımı

Renk Geçişli Bebek Yeleği Yapımı
 • Bebekler İçin Kruvaze Patik Yapımı

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Bebekler İçin Kruvaze Patik Yapımı Bir önceki yazımız olan Balonlu Çocuk Ceket Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. Kolay ÖrgülerHer gün yeni bir örgü modelini sizinle paylaşmaktayım. Her gün yeni bir örgü modeli öğrenmek için ziyaret ediniz.

  Daha Fazla Oku

 • Balonlu Çocuk Ceket Yapılışı

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Balonlu çocuk ceketi yapmak isteyenler bir ters bir düz olarak ördükleri ceketin üzerine balon deseni ekleyebilir. Daha kabarık bir model isteyenler 2 ters bir düz olan modeli de tercih edebilirler. Bu durumda istedikleri renk ile ya da renkler ile hırkayı ölmeleri tamamlandıktan sonra üzerine balon desenleri örmeleri mümkündür. Balon desenleri genellikle bakır, […]

  Daha Fazla Oku

 • Arı Kovanı Yelek Yapılışı

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Arı kovanı modelinde yelek yapmak isteyenlere yönelik birbirinden farklı tarifler bulunsa da orijinal örgü modeline ulaşmak önemlidir. Arı kovanı yelek yapılışı için öncelikle gerekli malzemeleri düzenlemek gerekir. Malzemelere sahip olan kişiler aşağıdaki tarife bağlı kalarak arı kovanı yelek yapabilir. Çoğunlukla bebekler ve çocuklar için yapılan arı kovanı yelek modeli örgü modelleri arasında […]

  Daha Fazla Oku

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ