Kolay Örgüler

Örgü Çizgili Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü Çizgili Bebek Yeleği Yapılışı

Kolay ve pratik olması nedeniyle tercih edilecek olan bebek yeleği modelleri kısa sürede hazırlanarak kullanılabilir.

Bebeklerin özellikle üşümemesi için tercih edilecek olan örgü çizgili bebek yeleği yapılışı ilk aşamadan itibaren verilecek olan bilgiler üzerinden uygulanması halinde sorunsuz şekilde modelin oluşturulmasını sağlamaktadır. Özel olarak kullanılacak olan ipler ile istenildiği gibi farklı renklerde çizgiler oluşturulabilir. İlk seçiminde istediğiniz renkleri bulamamanız durumunda farklı renkleri birlikte kullanarak istediğiniz modeli hazırlayabilirsiniz.

Sıralı şekilde uygulama yapılarak örgü çizgili bebek yeleği modeli hazırlanabilir. Erkek ya da kız bebekler için hazırlanacak olan modellerde en uygun renkler tercih edilerek istenilen sonuç elde edilebilir. Aşamalı şekilde gerçekleştirilecek olan örgü işlemleri ile modelin oluşturulması sağlanabilir. İlk aşamada üst kısımdan başlanarak daha sonrasında aşağıya inilmektedir. Modelin birebir uygulanabilmesi için ayrıntılı şekilde verilmiş olan yapılışı üzerinden uygulama yapılmaktadır.

Çizgili Bebek Yeleği Modelleri

Bebekler için özel olarak örgü yelek hazırlamak isteyenlerin tercih edebileceği çok sayıda farklı model bulunmaktadır. Sade görüntüsünün yanı sıra farklı renkleri ile hareket verilerek hazırlanacak olan örgü çizgili bebek yeleği rahat kullanabileceğiniz modellerden biridir. Sıralı şekilde devam edecek olan modelin belli kısımlarında çizgi kullanılabileceği gibi tamamında kullanımı da sağlanabilir. Verilen ölçülere göre uygulama yapılması özellikle bebekler için istenilen ölçüde yeleğin hazırlanmasını sağlamaktadır. Çizgiler istenilen sıklıkta uygulanabilir.

Bir önceki yazımız olan Erkek Bebekler İçin Papyon Patik Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
1 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Pin1
Paylaş
Paylaş