Kolay Örgüler

Örgü Kitap Ayracı Yapımı Anlatımlı

Örgü Kitap Ayracı Yapımı Anlatımlı

Kitap ayracı nasıl yapılır, örgü kitap ayracı yapımı gibi pek çok konuda bilgi almak isteyebilirsiniz. Sınırsız modeller yapılabilir.

Örgü Kitap Ayracı Yapımında Gerekenler

İlk olarak örgü kitap ayracı yapımı için gerekenlerin ne olduğu üzerinden bilgi veriliyor. bakıldığında örgü ile yapabileceğiniz pek çok model olduğunu göreceksiniz. Bunun için kullanmanız gereken ince şişler ya da iğneler olabilir. Yapım aşamasında tamamen seçmiş olduğunuz modele ya da yapmak istediğiniz türe göre kullanmanız gereken araç da değişecektir.

İğne ile yapılan ayraçlar;

Çok daha ince bir dokuya sahip olacak ve sıkı bir örme ile sert olabilecek. Bunun için dilerseniz modelleri yaparken iğne kullanılabilecek olanları tercih edebilirsiniz.

Şiş ile yapılan ayraçlar;

Şiş kullanarak da yapmak istediğiniz ayraç modellerini yapabilirsiniz. Evde kitap ayracı yapmak için seçmiş olduğunuz ürünleri kullanmanız yeterli olacaktır.

İpleri de seçmiş olduğunuz şiş ya da iğneye göre alacaksınız. Daha sonra zincir ya da ilmek üzerinden modelin sayısına göre tamamlamanız istenecek. Modellerin oluşturulması için motiflerinizi birleştirmeniz yeterli olacaktır.

Örgü Kitap Ayracında Modeller

Kitap ayracı için belirlenmiş olan çok sayıda model var. Örneğin fil, köpek, çiçek gibi pek çok modeli kitap ayracı olarak kullanabilirsiniz. Tamamen sizin ne şeklide bir kitap ayracı oluşturmak istediğiniz ile ilgili bir durumdur. Örgü kitap ayracı modelleri içinden beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Haroşalı Örgü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
anne bebek