Kolay Örgüler

Örgü Kitap Ayracı Yapımı Anlatımlı

Örgü Kitap Ayracı Yapımı Anlatımlı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Örgü Kitap Ayracı Yapımı Anlatımlı modeller. Kitap ayracı nasıl yapılır, örgü kitap ayracı yapımı gibi pek çok konuda bilgi almak isteyebilirsiniz. Sınırsız modeller yapılabilir.

Örgü Kitap Ayracı Yapımında Gerekenler

İlk olarak örgü kitap ayracı yapımı için gerekenlerin ne olduğu üzerinden bilgi veriliyor. bakıldığında örgü ile yapabileceğiniz pek çok model olduğunu göreceksiniz. Bunun için kullanmanız gereken ince şişler ya da iğneler olabilir. Yapım aşamasında tamamen seçmiş olduğunuz modele ya da yapmak istediğiniz türe göre kullanmanız gereken araç da değişecektir.

İğne ile yapılan ayraçlar;

Çok daha ince bir dokuya sahip olacak ve sıkı bir örme ile sert olabilecek. Bunun için dilerseniz modelleri yaparken iğne kullanılabilecek olanları tercih edebilirsiniz.

Şiş ile yapılan ayraçlar;

Şiş kullanarak da yapmak istediğiniz ayraç modellerini yapabilirsiniz. Evde kitap ayracı yapmak için seçmiş olduğunuz ürünleri kullanmanız yeterli olacaktır.

İpleri de seçmiş olduğunuz şiş ya da iğneye göre alacaksınız. Daha sonra zincir ya da ilmek üzerinden modelin sayısına göre tamamlamanız istenecek. Modellerin oluşturulması için motiflerinizi birleştirmeniz yeterli olacaktır.

Örgü Kitap Ayracında Modeller

Kitap ayracı için belirlenmiş olan çok sayıda model var. Örneğin fil, köpek, çiçek gibi pek çok modeli kitap ayracı olarak kullanabilirsiniz. Tamamen sizin ne şeklide bir kitap ayracı oluşturmak istediğiniz ile ilgili bir durumdur. Örgü kitap ayracı modelleri içinden beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Tığ İşi Kitap Ayracı Yapılışı

Tığ İşi Kitap Ayracı Yapılışı
 • 2023 Model Banyo Asma Tavan Modelleri

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.2023 banyo asma tavan örnekleri popülariteye göre en çok tercih edilenleri kapsar. 2.023 yılında daha minimal asma tavanlar tercih edilirken ışıklandırmaya da önem verilmektedir. Yapmak hem daha şık bir görüntü sunarken hem de atmosferin tamamen değişmesini sağlar. Dolayısıyla banyodaki döşemeler ve dekorlar değiştirilme dahi asma tavanın ışığı değiştirildiği takdirde büyük bir fark…

  Daha Fazla Oku

 • Düğümsüz Etamin İşleme Tekniği Nasıl yapılır?

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğümsüz etamin işleme tekniği son derece kolay bir tekniktir. Bunun için hem el yatkınlığı hem de deneme yanılma yöntemleri gerekir. Düğümsüz etamin yapmak isteyenler düğüm atmadan bitirmeyi de öğrenmelidir. Düğümsüz etamin yönteminde ip sadece kıvrılarak kullanılır ve iğneye geçirildikten sonra düğüm atılmaz. Etamin Nedir? Etamin temelde bir kumaş türüdür. Etamin kanaviçe yapılabilmesi…

  Daha Fazla Oku

 • Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı Ata yeleği tarifi yapmak için gerekli malzemelere ulaşmak gerekir. Malzemeler elde dildikten hemen sonra örgü aşamasına geçiş yapılabilir. Düğmeli ata yeleği yapabilmek için daha önceden haraşo tekniğini denemek de önemlidir. Düğmeli ata yeleği yapmak isteyenler uygun ip, şiş ve tekniğe sahip oldukları sürece yeleği kısa sürede tamamlayabilir. Düğmeli…

  Daha Fazla Oku

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Şal, Yelek ve Battaniye Yapılışı başlıklı makalemizde battaniye, şal ve TIĞ hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ