Kolay Örgüler

Ponponlu Bebek Patiği Yapılışı 2019

Ponponlu Bebek Patiği Yapılışı 2019
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Bebekler için hazırlanacak olan bebek patiği modelleri kız ya da erkek bebekler için tercih edilebilecek birbirinden farklı seçenekleri oluşturmaktadır.

Sade modellere hareket kazandırmak isteyenler bebek patiği örnekleri arasından yapacakları tercihlerin yanı sıra kullanacakları detayları farklılaştırabilirler. Düz şekilde örgü yapılarak hazırlanacak olan patiklerde öncelikle taban kısmından başlanarak devam edilmektedir. Taban kısmı hazırlandıktan sonra modeli devam edilerek kenarları yapılmaktadır.

Detaylı şekilde verilen ponponlu bebek patiği yapılışı sayesinde uygulama yapmak isteyenler detaylı anlatım üzerinden uygulama yapabilirler. Taban kısmından başlanarak devam edilecek olan modellerde son aşamada ponpon eklenerek patiğin daha şık ve güzel görünmesi sağlanabilir. Kız ya da erkek bebek için hazırlamak isteyenler farklı renklerde ip kullanarak modeli oluşturabilirler. Kısa sürede tamamlanacak olan örgü çalışmaları için öncelikle gerekli malzemelerin hazırlanması gerekir. Uygun kalınlıkta ip ve modele göre şiş ya da tığ kullanılmaktadır.

Örgü Bebek Patiği Modelleri

Bebeklerde özellikle daha sıcak tutması nedeni ile örgü patikler tercih edilmektedir. Bebeğiniz için hazırlayabileceğiniz farklı modellerde özellikle kullanacağınız ponponlar modelin daha hareketli görünmesini sağlamaktadır. Hem şık hem de kullanışlı olması nedeniyle tercih edilen bebek patik modelleri yapılışı konusunda aşama aşama verilen bilgiler üzerinden uygulama yapılabilir. Verilen ilmek ölçüsüne göre yapılacak uygulama ile alt tabanından başlanarak üst kısmına doğru ilerlenmektedir. Son aşamada ponponları hazırlanarak eklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kolay Püsküllü Bebek Patiği Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ