Kolay Örgüler

Tek Renk Yazma İğne Oyası Modelleri

Tek Renk Yazma İğne Oyası Modelleri

Tek renk yazmaya hangi iğne oyası modelleri uyar? İğne oyası modelleri hangileri gibi pek çok sorunuzun yanıtı veriliyor.

Tek Renk Yazma İçin İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları tek renk yazmalar için en çok tercih edilen örgü modelleri içinde. Tek renk yazmaya iğne oyası modelleri için yapmış olduğunuz araştırmaların sonunda, farklı pek çok model olduğunu göreceksiniz. Arasından seçiminizi yaparak siz de modellerin yapımı ile yazmalarınızı süsleme fırsatı bulabilirsiniz.

Yaprak modeller;

Tercih edilen modeller arasında yapraklı modeller var. Tek renk yeşil olması ya da ince ince farklı renklerin de kullanılması söz konusu olabilir. Kalınlığını ayarlamak tamamen size kalacaktır. İnce kibar bir model yapmayı da tercih edebilirsiniz.

Sade modeller;

Sade modelleri tercih etmek isteyen kişiler düz zincirler sunuluyor. Ara ara küçük boşlukların olduğu bu modeller de tek renk yazmalara iğne oyası seçenekleri arasında avantajlı olacaktır. seçim size bırakılmıştır.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Farklı modeller ile iğne oyası yapmak isteyen kişiler iğne oyası nasıl yapılır sorusunu da sorabilir. Soruya verilen yanıt üzerinden ve videolu yanıtlar ile siz de iğne oyası yapabilirsiniz. İp ve tığ seçiminin doğru olmasına dikkat etmeniz durumunda, çok daha kolay şeklide iğne oyası modellerinin oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Modeller arasından seçiminizi yaparak iğne ile oyalama işlemini yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
4 Paylaşımlar
Paylaş3
Tweetle
Pin1
Paylaş
Paylaş