Kolay Örgüler

Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı

Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı

İğne işi tek renk yazma oyası anlatımlı şekilde sunuluyor. Yapmak istediğiniz model ve dikkat etmeniz gerekenler aşağıda verilmiştir.

İğne İşi Tek Renk Yazma Oyası

İğne ile oya yapmak çok kolay. Farklı modelleri denemek için iğne işi tek renk yazma oyası modellerini inceleyebilirsiniz. Bunun için sunulan detaylı bilgiler üzerinden, yazma oyasının yapılması sağlanıyor.

Açık renkli yazmalar;

Açık renkli yazmalarınız için kullanmanız gereken iplerin koyu renkli olması öneriliyor. Bu durumda çok daha dikkat çekici şekilde oyalamanın yapılması sağlanacaktır. Dilerseniz yazmanızın rengine uygun şekilde iğ seçiminizi yapabilirsiniz.

Koyu renkli yazmalar;

Sade ve açık renkte olan ipler… sade modeller ile açık renkli ipleriniz birleştiğinde son derece güzel modeller ortaya çıkacak. İğne işi tek renk yazma oyası modelleri zürafa modelinden çıkan çok daha farklı modeller ile sizlere sunuluyor.

En Güzel Modeller

Farklı modeller olmasını isteyen kişiler iğne oyası ile yapılabilecek farklı modeller üzerinden seçimini yapabilir. İğne oyası yazma modelleri dendiğinde, karşınıza kolay olan modeller de çıkacak. Kolay modellerin yapımı için dikkat çeken koru renkli ipleri kullanabilirsiniz. doğru ip seçiminizin olması ve doğru tığın kullanılması ile en güzel modellerin yapılması sağlanacaktır. İğne işinin titiz şekilde yapılması durumunda, beğendiğiniz modellerin uygulaması yapılıyor. Dilediğiniz örnek modeller arasından seçiminizi yaparak modelleyin.

Bir önceki yazımız olan Yapımı Kolay Kabak Çiçeği İğne Oyaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
anne bebek