Kolay Örgüler

Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı

Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı. İğne oyası tek renk yazma oyası anlatımlı şekilde sunuluyor. Yapmak istediğiniz model ve dikkat etmeniz gerekenler aşağıda verilmiştir.

İğne İşi Tek Renk Yazma Oyası

İğne ile oya yapmak çok kolay. Farklı modelleri denemek için iğne işi tek renk yazma oyası modellerini inceleyebilirsiniz. Bunun için sunulan detaylı bilgiler üzerinden, yazma oyasının yapılması sağlanıyor.

Açık renkli yazmalar;

Açık renkli yazmalarınız için kullanmanız gereken iplerin koyu renkli olması öneriliyor. Bu durumda çok daha dikkat çekici şekilde oyalamanın yapılması sağlanacaktır. Dilerseniz yazmanızın rengine uygun şekilde iğ seçiminizi yapabilirsiniz.

Koyu renkli yazmalar;

Sade ve açık renkte olan ipler… sade modeller ile açık renkli ipleriniz birleştiğinde son derece güzel modeller ortaya çıkacak. İğne işi tek renk yazma oyası modelleri zürafa modelinden çıkan çok daha farklı modeller ile sizlere sunuluyor.

Yazma Oyası En Güzel Modeller

Farklı modeller olmasını isteyen kişiler iğne oyası ile yapılabilecek farklı modeller üzerinden seçimini yapabilir. İğne oyası yazma modelleri dendiğinde, karşınıza kolay olan modeller de çıkacak. Kolay modellerin yapımı için dikkat çeken koru renkli ipleri kullanabilirsiniz. doğru ip seçiminizin olması ve doğru tığın kullanılması ile en güzel modellerin yapılması sağlanacaktır. İğne işinin titiz şekilde yapılması durumunda, beğendiğiniz modellerin uygulaması yapılıyor. Dilediğiniz örnek modeller arasından seçiminizi yaparak modelleyin.

Tek Renk Tek Sıra İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Tek Renk Tek Sıra İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı
 • 2023 Model Banyo Asma Tavan Modelleri

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.2023 banyo asma tavan örnekleri popülariteye göre en çok tercih edilenleri kapsar. 2.023 yılında daha minimal asma tavanlar tercih edilirken ışıklandırmaya da önem verilmektedir. Yapmak hem daha şık bir görüntü sunarken hem de atmosferin tamamen değişmesini sağlar. Dolayısıyla banyodaki döşemeler ve dekorlar değiştirilme dahi asma tavanın ışığı değiştirildiği takdirde büyük bir fark…

  Daha Fazla Oku

 • Düğümsüz Etamin İşleme Tekniği Nasıl yapılır?

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğümsüz etamin işleme tekniği son derece kolay bir tekniktir. Bunun için hem el yatkınlığı hem de deneme yanılma yöntemleri gerekir. Düğümsüz etamin yapmak isteyenler düğüm atmadan bitirmeyi de öğrenmelidir. Düğümsüz etamin yönteminde ip sadece kıvrılarak kullanılır ve iğneye geçirildikten sonra düğüm atılmaz. Etamin Nedir? Etamin temelde bir kumaş türüdür. Etamin kanaviçe yapılabilmesi…

  Daha Fazla Oku

 • Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı

  Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.Düğmeli Ata Yeleği Yapılışı Ata yeleği tarifi yapmak için gerekli malzemelere ulaşmak gerekir. Malzemeler elde dildikten hemen sonra örgü aşamasına geçiş yapılabilir. Düğmeli ata yeleği yapabilmek için daha önceden haraşo tekniğini denemek de önemlidir. Düğmeli ata yeleği yapmak isteyenler uygun ip, şiş ve tekniğe sahip oldukları sürece yeleği kısa sürede tamamlayabilir. Düğmeli…

  Daha Fazla Oku

Bir önceki yazımız olan İğne Oyası Kaya Tekniği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ