Kolay Örgüler

Tek Teknikle Yapılan Kolay İğne Oyası Modeli

Tek Teknikle Yapılan Kolay İğne Oyası Modeli
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Tek teknik ile yapılan kolay iğne oyası modeli hangisi? Model nasıl yapılıyor? Aşağıda verilen adımları izleyerek iğne oyası modelini yapabilirsiniz.

Tek Teknikle Kolay İğne Oyası Modeli Yapma

Adımları takip etmeniz durumunda tek teknikle yapılan kolay iğne oyası modeli oluşturulacak. Modelin nasıl olacağı konusunda aşağıda verilen bilgilere göre hareket edebilirsiniz.

Zürafa yapmak;

İlk adım elbette zürafa çekmek. Zincirlerinizi yaparak zürafanızı oluşturun. 3 adet pır pır. Evet, ikinci aşama ise üc adet pır pır yapmanız. Modeller üzerinden bunu nasıl yapacağınız konusunda çok daha rahat fikir sahibi olabilirsiniz. Yapılan son pırpırın üzerine tığ ile çıkın. Yukarıda verilen adımları tamamladığınızda modelinizi büyük ölçüde oluşturmuş olacaksınız. Her defasında yaptığınız modelleme ile bu adımlarda hızlanacaksınız. Kolay iğne oyası modelleri içinden seçiminizi yaparak, direkt olarak modelin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Tekrar üç adet zürafa yapın ve dördüncüye batırın. Modelin alt kısmının oluşturulması bu şekilde oluyor. Tepede oluşturulan pır pır için farklı bir renk kullanılması söz konusu olacaktır. bu şekilde modelin tamamlanması söz konusudur.

Modelde Dikkat Etmeniz Gerekenler

İlk olarak zürafaların yapımının sıkı olması önemli. Modelin düzgün gözükmesi açısından zürafalara batırdığınız yerlerin de doğru olması şart. tek teknikle kolay iğne oyası yapmak içn direkt olarak verilen bu püf noktalara göre hareket etmeniz istenir.

İğne Oyası Teknikleri

İğne Oyası Teknikleri

Bir önceki yazımız olan İğne Oyası Kaya Tekniği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ