Kolay Örgüler

Tunus İşi Örgü Bebek Yelekleri

Tunus İşi Örgü Bebek Yelekleri

Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde örgü bebek yelekleri özellikle istediğiniz gibi kullanışlı hediyeler hazırlamanızı sağlamaktadır.

Bebek bekleyenler için Tunus işi örgü bebek yelekleri hem şık hem de rahat olması nedeniyle tercih edilmektedir. Birebir uygulama yapılması durumunda istenilen modelin ortaya çıkartılması sağlanmaktadır. Kullanılacak olan ipe göre kız ya da erkek bebekler için en uygun şekilde yelek modelinin hazırlanması sağlanabilir.

Örgüye başlamadan önce gerekli malzemelerin tedarik edilmesi gerekir. Uygun kalınlıkta ip, şiş ve aksesuarlar ihtiyaç duyacağınız malzemeleri oluşturmaktadır. Kız ya da erkek bebekler için örgü bebek yeleği hazırlamak isteyenler en uygun renklerde ip kullanarak istedikleri modeli ortaya çıkartabilirler. Kolay uygulanabilir modellerden biridir. Aşamalı şekilde gerçekleştirilecek olan işlemler ile istenilen modelin ortaya çıkartılması sağlanabilir. Tunus işi örgü hazırlamak isteyenler için detaylı şekilde verilen bilgiler üzerinden uygulama yapılabilir. Farklı motifler ile şekillendirecek olan modeller daha şık ve gösterişli yeleklerin hazırlanmasını sağlayabilir.

Tunus İşi Bebek Yeleği Modelleri

Şiş ile hazırlanacak olan Tunus işi örgü bebek yeleği modelleri istediğiniz boyutlara göre hazırlanabilir. Verilen sayıların birebir uygulanması modelin kısa sürede hazırlanmasını sağlayabilir. Öncelikle arka kısımdan başlayarak daha sonrasında ön kısımdan hazırlanması gerekir. Parçaların birbiriyle birleştirilmesi ile bir bütün haline getirilmesi sağlanabilir. Düz model isteyenler için ilk olarak tercih edilecek modeller arasında yer almaktadır. Modeli çıkartmak isteyenler ölçülere göre verilen sayılarda ilmek ile örgü örebilirler.

Bir önceki yazımız olan Anlatımlı Örgü Bebek Süveteri Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
1 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Pin1
Paylaş
Paylaş