Kolay Örgüler

Tunus İşi Robadan Bebek Yeleği Yapılışı 2019

Tunus İşi Robadan Bebek Yeleği Yapılışı 2019

Kız veya erkek bebekler için bebek yeleği hazırlamak isteyenler farklı modelleri uygulayarak soğuk havalarda kullanılacak şık yeleklere sahip olabilirler.

Farklı modelleri uygulamak isteyenler için Tunus işi robadan bebek yeleği yapılışı modeli çıkartmak isteyenlerin birebir uygulama yaparak istedikleri sonucu elde etmelerini sağlamaktadır. Kız ya da erkek bebekler için yapılacak olan örgü işlemleri sırasında farklı renk seçenekleri tercih edilerek model hazırlanabilir. Basit anlatımı ile modeli ilk defa çıkartacak olanların sorunsuz şekilde uygulama yapması sağlanmaktadır.

Farklı görünümü nedeniyle tercih edilmekte olan Tunus işi bebek yeleği için ilk olarak 78 zincir çekilmesi ile başlanmaktadır.

Ön kısım için 13 ilmek örülerek bir ilmek arttırma işlemi yapılmaktadır. Daha sonrasında iki ilmek örülerek bir ilmek arttırılmaktadır.

Kol kısımlarını oluşturmak için 12 ilmek örülerek sonra aynı şekilde bir ilmek arttırılarak iki ilmek örülüp bir ilmek artırılması gerekmektedir.

Arka kısmını oluştururken 20 ilmek örülüp bir ilmek arttırılıp ardından iki ilmek örülüp bir ilmek arttırılmaktadır.

Kol kısımlarını oluşturmak için 12 ilmek örülüp sonra aynı şekilde bir ilmek arttırılarak iki ilmek örülüp bir ilmek artırılması gerekmektedir.

Ön kısmı için ayrıca 13 ilmek örülmektedir.

Tunus İşi Bebek Yeleği

Soğuk havalarda bebekleri sıcak tutmak amacıyla örülmekte olan bebek yelekleri için birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. En uygun modelleri belirlemek isteyenler farklı seçenekleri karşılaştırarak tercihlerini yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Tunus İşi Yeşil Bebek Yeleği Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
anne bebek