Kolay Örgüler

Victoria Beckham Saç Modelleri

Victoria Beckham Saç Modelleri

Saç Modelleri İle Değişim Oluşturan Victoria Beckham

1994 yılında ilk olarak İngiltere Londra merkezli bir şekilde kurulan Spice Girls müzik grubu, tamamen kadınlardan oluşan üyeleriyle birlikte çok hareketli ve güçlü bir sahne başarısı yakalarken, ilerleyen yıllarda grup üyelerinin sansasyonel hareketleri, evlilikleri ve grubun dağılması ile yine çok önemli bir konuma gelmiştir. Grubun önemli üyelerinden biri olan Victoria Beckham grubun havalı baharat lakaplı ve en şık üyelerinden biri olurken vokal kabiliyeti az olmasına rağmen iyi bir dansçı olmasıyla grupta başarıyı yakalamıştır. 1997 yılında dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ile nişanlanması ve 1999 yılında gerçekleştirdikleri evlilik ile birlikte dünyanın en ünlü çiftlerinden birini oluşturan Beckham çifti, her zaman giyim modası, yaşantıları ve görsellikleri ile dünya genelinde örnek oluşturmuşlardır. Evlilik hayatı ile birlikte müzik hayatını da solo kariyere yönlendiren Beckham, istediği başarıyı yakalayamadığında moda dünyasının önemli ve vazgeçilmez bir magazin ismi haline gelmiştir.

Bayan Beckham, sağladığı bu kariyer ile birlikte günümüzde halen bir moda ikonu olarak bilinmekte ve saç modelleri gibi birçok farklı modelle kadınların gözde isimlerinden birini oluşturmaktadır. Uzun yıllardan bu yana giyim tarzı ve saç kesimleri ile birlikte farklılık oluşturan Victoria, özellikle kuaför salonları ve güzellik merkezlerinde de saç kesimleri için örnek alınan ve bayanların özellikle takip ettiği kişilerden birisi olmuştur. Örneğin, yıllar içerisinde kullandığı kahküllü saç kesimi, Bob saç kesimi, düz saç kesimleri veya örgülü modeller ile birçok kadın için örnek saç kesim modelleri oluşturmuştur.

Türkiye’de En Çok Tercih Edilen Victoria Beckham Saç Modelleri

Türkiye’de çok uzun yıllardan bu yana keyifli bir şekilde takip edilen ünlü isimlerin arasında yer alan Victoria giyim tarzı, makyaj modelleri ve saç kesim modelleri ile birlikte beğeni kazanmaktadır. Özellikle Victoria Beckham saç modelleri ülkemizde kuaför ve güzellik salonları tarafından da uygulanabilen ve tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Birçok kadın tarafından tercih edilen bu saç kesim modelleri ile birlikte dünya genelinde saç trendleri elde edilmiş ve bu akımlar her yıl değişen tasarımlarla farklılıklar oluşturmuştur. Her saç tipi için farklı bir görünüm oluşturan ve özellikle bazı yüz tiplerine sahip olan kişiler için özellikle şık bir görüntü oluşturan bu saç kesim türleri genellikle küt saçlar olarak tercih edildiğinde, oval yüzlü kişiler ve minyon tipli bayanlar için daha uygun bir tercih oluşturmaktadır.

Bob Kesim Victoria Beckham Saç Modeli

Bayanlar arasında saç kesimi için Victoria Beckham düşünüldüğünde akla gelen ilk tercihlerden birisini Bob kesim oluşturmaktadır. Victoria ile bütünleşen bu saç modeli, birçok bayan tarafından en beğenilen modeller arasında yer alırken, Bob saç kesimi gerçekleştirildiğinde kısa taraftaki saç uzunluğu ortalama olarak kulak hizasında tutulmaktadır. Diğer tarafta ise saç uzunluğu boyun hizasına kadar bırakılabilmektedir. Genellikle düz saç tarzlarında bu model daha rahat ve keyifli bir şekilde uygulanabilir.

Farklı Victoria Beckham Saç Modelleri Seçenekleri

Saçınızın yapısına göre seçebileceğiniz Victoria Beckham saç modelleri arasında genellikle düz saçlı bayanlara hitap eden Bob modeli dışında farklı saç tiplerine uygun olarak dalgalı saç modelleri de oluşturulabilmektedir. Saçın her iki tarafından dalgalar ile birlikte günümüzde profesyonel kuaförler tarafından çok daha farklı ve benzer modeller ortaya çıkarılabilmektedir. Bu nedenle saç kesim işlemi uygulanırken Beckham tarzı bir saç modeline yakın konumda ama daha farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, örnekleri inceledikten sonra siz de saç renginize ve yüz yapınıza uygun bir şekilde tercihinizi sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güzellik Konusunda Yapılan Hatalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
185 Paylaşımlar
Paylaş14
Tweetle
Pin171
Paylaş
Paylaş