Kolay Örgüler

Yüzük Taşı Örgü Modeli İle Yelek Yapılışı

Yüzük Taşı Örgü Modeli İle Yelek Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Yüzük Taşı Örgü Modeli İle Yelek Yapılışı. Bayanlar için özellikle örgü yelek modelleri yapılacak olan uygulamalar ile evde veya dışarıda rahatlıkla kullanılacak şık yeleklere sahip olunmasını sağlamaktadır. Farklı tarzlarda uygulama yapmak isteyenler için son derece şık bir görünüme sahip olması nedeniyle tercih edilmekte olan yüzük taşı örgü modeli ile yelek yapılışı özellikle istediğiniz her kıyafetin üzerine kullanabileceğiniz yelekler hazırlamanızı sağlamaktadır. İlk bakışta yüzük taşına benzer görünümü nedeniyle bu şekilde adlandırılmak da olan motif dilediğiniz her durumda kullanabileceğiniz motifler arasında yer almaktadır.

Modeli ilk defa uygulayacak olanlar detaylı şekilde verilen yapılışı sayesinde ayrıntılı bilgi alabilirler. İlk aşamada öncelikle yeri hazırlayabilmek için gerekli olan malzemelerin tedarik edilmesi gerekir. Uygun kalınlıkta ip ve şiş kullanılması önemlidir. 3,5 numara şiş ile yüzük taşı örgü yelek modeli hazırlanabilir. Yüzük taşı motifi özellikle yelekler de ön veya arka da rahatlıkla kullanabileceğiniz motiflere arasında yer almaktadır.

Yüzük Taşı Motifli Örgü Yelek Modeli

Kolay uygulanabilir olması ve zaman içerisinde el alışkanlığı kazanılması daha kısa süre içerisinde yeleğin hazırlanmasını sağlayacaktır. İlk aşamada alt kısımdan başlanarak yukarıya doğru ilerlenmektedir. Kullanacak olan kişinin ölçülerine göre yapılacak olan tercihler sayesinde sorun yaşamadan yüzük taşı motifli örgü yelek modeli hazırlanabilir. İlmek çekerek başlanacak olan modelde belli aralıklar ile yüzük taşı motifi eklenerek yelek modelinin daha gösterişli olması sağlanabilir.

Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı

Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Şal, Yelek ve Battaniye Yapılışı başlıklı makalemizde battaniye, şal ve TIĞ hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ