Kolay Örgüler

En Trend Bayan Yelek Modelleri

En Trend Bayan Yelek Modelleri
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

En Trend Bayan Yelek Modelleri. Örgü 20 adet bayan yelek modelleri tığ ile yapılabilen yelek modelleri arasındaki, sizler için seçmiş olduğumuz 2019 yılının yeni örgü bayan yeleklerini buradan inceleyebilirsiniz. Yeni yelek örgü modelleri arayan bayanlar için paylaşmış olduğum birbirinden harika 20 tane yelek modelleri. Bayan örgü yelek modelleri arayanlar için 20 tane en güzel paylaşımlar içerisinde tığ, şiş ve dantelli bayan örgü yelek modelleri bulunuyor. Bu yelek modelleri farklı renk ve desenlerle süslenmiş bayan yelekleridir.

Gözlerinizi parlatacak bu modeller çeyizlik, gelinlik ve motifli modelleri gözlerinizi kamaştıracaktır. 30 – 40 yaş gruplarında özellikle Anadolu kadınlarının üzerinde görülmekte olan bu örgü yelek modelleri günümüzde ise artık genç, yaşlı ve orta yaş aralıklarındaki bayanlarında üzerinde görülebiliyor. Boş zamanlarda kendilerine hobi olarak örgü modelleri yapan hanımlar bu modelleri tercih ediyor. Sadece hanımlar bu işi hobi olarakta bırakmayıp yapılan yelekleri mağazalarda satışlarını da yapabilmekteler.

Yelek Modelleri Bayanlar Üzerinde Çok Şık Duruyor

Sevgili hanımlar sizlerde kendinize yelek örmek isterseniz aşağıdaki bayan yelek modellerinden seçebilirsiniz. Örgü yapmaya yeni başlıyan hanımlar için tığ işiyle yapılan modelerin yapılışı daha kolay olmaktadır. Şiş ile örülen yelek modelleri yeni başlıyanlar için dahada uğraştırıcı olacaktır. Fakat örgü yapmayı bilen hanımlar için tığ işi ve şiş ile yapılan modelleride kolaylıkla yapabileceklerdir. Bayan örgü yelek modellerinin yapımında kullanılan motifler şunlardır;

Fıstık Yolu Örgü Modeli

Fıstık yolu örgü modeli özellikle yeleklere çok yakışan modellerden birisidir.

Fıstık Yolu Örgü Modeli
Fıstık Yolu Örgü Modeli

Burgu Örgü Modeli

Burgu örgü modelli daha çok saçlarda kullanılan bir modeldir. Bu modelin modası hiç geçmiyecek gibi görülüyor.

Burgu Örgü Modeli
Burgu Örgü Modeli

Ajurlu Örgü Modeli

Ajurlu örgü modelleri şiş ile yapılan artırma ve eksiltme yöntemiyle örgüye model vermek için yapılan tekniklerden birisidir. Yani ajur delikli örgü demektir. Tabi bunların dışında bir çok kullanılan örgü modelleri bulunmaktadır. Aşağıda görsel olarak yer vermiş olduğum modelleri inceleyebilirsiniz.

Ajurlu Örgü Modeli
Ajurlu Örgü Modeli

Örgü Bayan Yelek Modelleri

Yeni Trend Yelek Modeli Yapılışı

Yeni Trend Yelek Modeli Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Yeni Başlayanlara Kolay Yelek Örnekleri başlıklı makalemizde Kolay Yelek Modelleri, Kolay Yelek Yapılışı ve Kolay Yelek Yapılışı ve Tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ