Kolay Örgüler

Basit İğne Oyası İle Havlu Kenarı Yapılışı

Basit İğne Oyası İle Havlu Kenarı Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

İğne Oyası İle Havlu Kenarı Yapılışı

Basit İğne Oyası İle Havlu Kenarı Yapılışı. Evde özellikle çeyiz hazırlığı için havlu kenarı hazırlamak isteyenlerin tercih edebileceği modeller havlulara göre belirlenebilir. Birbirinden farklı şekillerde hazırlanacak olan havlu kenarları özellikle kullanacağınız havluların daha şık görünmesini sağlamaktadır. Seçilen modeller üzerinden yapılacak olan uygulamalar ile havlular kullanıma hazır hale getirilebilir. Havlu kenarı hazırlamak isteyenlerin havlunun modeline uygun şekilde motifleri belirlemeleri gerekir.

Farklılık arayış içerisinde olanlar özellikle dantel tercih etmek istemedikleri durumlarda basit iğne oyası ile havlu kenarı yapılışı sayesinde hazırlayacakları modelleri havlulara dikerek kullanıma hazır hale getirebilirler. İğne oyasını kullanmak isteyenler gerekli malzemeleri hazırlayarak daha sonrasında seçmiş oldukları model üzerinden havlu kenarı hazırlayabilirler. İğne oyası zor olması nedeniyle özellikle basit modellerin tercih edilmesi ilk aşamada sorunsuz şekilde modeli hazırlamanızı sağlayacaktır. Adım adım uygulanacak olan modeller özellikle havluyu uygun şekilde belirlenmiş olan ölçü üzerinden tamamlanmaktadır.

İğne Oyası Havlu Kenarı

Dantel kullanmak istemeyenler için özellikle basit iğne oyası havlu kenarları halıları süslemek amacıyla tercih edilecek birbirinden farklı modellerin oluşturulmasını sağlamaktadır. Belirlenmiş olan modele göre parça parça veya devamlı olarak yapılacak olan modelin oluşturulması sağlanabilir. İğne oyasını ilk defa uygulayacak olanlar için zor olsa da zaman içerisinde el alışkanlığı kazanılması birbirinden şık modellerin hazırlanmasını sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan havlu kenarlarını süslemek için farklı modelleri hazırlayabilirsiniz.

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Tarifi ve Yapılışı

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Tarifi ve Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Düz Kolay Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Havlu Kenarı Modelleri Yapımı ve Kolay Havlu Kenarı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ