Kolay Örgüler

Türkiye’de Kullanılan En İyi Boya Markaları

Türkiye’de Kullanılan En İyi Boya Markaları
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

İç ve Dış cephede kullanılan en kaliteli duvar boyalarını üreten markalar hangileri? Bu dev isimler Ev ve iş yerlerinde en kaliteli boyaları üretmeye başladılar. Ev ve iş dekorasyonunda göze hitap eden ve yeniliğin ilk adımı duvarların boyanmasıdır. Kaliteli boya seçiminde ülkemizdeki başlıca markaları sizler için sıralıyoruz.

  • Filli Boya
  • Casati Boya
  • Fawori
  • Polisan
  • Marshall
  • DYO
  • Jotun
  • San Deco
  • Akçalı Permolit Boya
  • Betek Boya

Bunların Yanında En iyi İç Cephe Boya Markaları

Ev ve İş yerlerinde dekor oluştururken en zaman alan duvar boyalama işlemidir. Duvar boyalama işlemi yapılırken kaliteli boya tek seferde kapatıcılık özelliği vermektedir. İşte kaliteli boya markaları;

Filli Boya Renk Kartelası 2023

Silinebilir ve yıkanabilir iç cephe boyası ülkemizde filli boya iç cephe duvar boyalamasında ev ve iş yerlerindeki iç mekânlara ferahlık katan renkleriyle müşterilerin ilgi odağı. Silinme ve sürtünmelere karşıda dayanıklılığını artırmış bir marka.

Filli Boya İç Mekan Renk Kataloğu
Filli Boya İç Mekan Renk Kataloğu

Casati Boya Renk Kartelası 2023

Silikon katkılı akrilik emülsiyon esaslı dekoratif ve koruyucu iç cephe boyası. İç cephe duvarlarına kolay uygulanan  su bazlı mat dekoratif ürün. Casati boya astarlama işleminden 1 gün sonra 2 veya 3 kat uygulanır.

Casati Boya En İyi İç Cephe Boyaları
Casati Boya En İyi İç Cephe Boyaları

Fawori Renk Kartelası 2023

Fawori boya kısa zamanda zirvede yerini alan kendi sektöründe hizmete başlamış kaliteli iç ve dış cephe boyaları üreten firma haline gelmiştir. Boya çeşitleri arasında renk bazlı yüzlerce renge sahip iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere ürün kataloğunda hizmet etmekte. Satın alınan iç ve dış cephe boyalarda sıkıntı yaşamamak için bilindik markaları seçmek oldukça önemlidir.

Fawori İç Cephe Boyası
Fawori İç Cephe Boyası

Polisan Renk Kartelası 2023

Polisan Türkiye’de en çok kullanılan boya markalarından birisi ve kalitesinde yıllardır asla düşüş yaşamamıştır. İç cephe boya kataloğunda polisan marka çok özel renklerle müşterilerine benzersiz bir katalog sunmakta.

Polisan Renk Kartelası
Polisan İç Cephe Boya Renkleri
Polisan İç Cephe Boya Renkleri

Marshall Renk Kartelası 2023

Havaların ısınmasıyla İç cephe duvar rengi değiştirme zamanı geldi. Duvar rengi belirlemek için bir fikriniz yok mu? Evinizi ve iş yerlerinizi aydınlatan ferahlatan boya renklerini Marshall 2023 boya renkleri kataloğu bize fikirler vermekte. Marshall boya kaliteli ve zirve bir marka kendine yakışır bir şekilde müşterilerine Su bazlı iç cephe renk kartalasında binlerce farklı renk sunuyor.

Marshall Renk Kartelası 2023
Marshall Renk Kartelası 2023

Dyo Renk Kartelası 2023

Dyo 2023 yılının renk kartelasıyla kalitesine kalite katmaya devam ediyor. İç cephe duvarlarınızın rengini değiştirmek istiyorsanız sizin için en uygun olan boyayı Dyo renk kartelasına mutlaka göz atmanızı öneririz.

DYO Sentetik İç Cephe Kartelası
DYO Sentetik İç Cephe Kartelası

Jotun Boya Renk Kartelası 2023

 2023 Yılında İç cephe boyası için en iyi adreslerden bir taneside Jotun olacaktır. Jotun iç cephe kataloğu renk açısından oldukça zengindir. Jotun kataloğundan sizde renginizi belirleyebilirsiniz. Jotun iç cephe renkleri oldukça canlı ve daha önce görmediğiniz renkleriyle aklınızı çelebiliyor.

Jotun Boya Renk Kartelası 2023
Jotun Boya Renk Kartelası 2023

San Deco Boya Renk Kartelası 2023

Eşsiz dekoratif boyalar. İç cephe ve dış cephe kaliteli kendin yap ile iç dizayn tasarım birbirinden farklı renklerle San deco boya 2023 renk kartelası sizler için yenilendi. Su buharı geçirgenliği sayesinde duvar nefes alabilir. Dolayısıyla nemi kolayca dışarı atabilir zaman içinde temizliğini ihmal etmedikçe uzun süreli kullanım fırsatı sunmakta.

San Deco Boya Renk Kartelası 2023
San Deco Boya Renk Kartelası 2023

Bir önceki yazımız olan Tuğla Desenli Duvar Kâğıdı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ