Kolay Örgüler

Kolay Atkı Yapılışı

Kolay Atkı Yapılışı
Bizi Sosyal Medyalarda Paylaşın.

Kolay Atkı Yapılışı. Havaların soğuması nedeniyle özellikle tercih edilecek olan atkı modelleri konusunda farklı zevklere hitap edecek modeller hazırlanabilir. Örgü şişi ile yapılacak olan örgü ile kolay atkı yapılışı konusunda sorun yaşayanlar kısa sürede atkıyı tamamlayabilirler. Düz şekilde örülecek olan modeller hem erkek hem kadınlar için rahat kullanılacak şekilde atkı hazırlanmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde çocuklar içinde ölçüler azaltılarak uygulama yapılabilir. Şiş ile yapılacak olan uygulamalar sayesinde kısa süre içerisinde hazırlanan atkılar uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Farklı renk ipler ile yapılacak olan uygulamalar özellikle kolay atkı modelleri için tercih edilecek olan farklı şekillerde atkılar hazırlanmasını sağlamaktadır. Soğuk havalarda özellikle boynunuzu korurken aynı zamanda şık tasarımlarıyla kombinlerinize hareket kazandırabileceğiniz atkı modelleri bulunmaktadır. Düz şekilde yapılacak olan modellerin yanı sıra özellikle farklı motifler ile şekillendirilecek olan atkılar hem şık hem de kullanışlı olmaktadır.

atkı örgü modeli ve yapı mı
Kolay (Basit) Atkı Yapılışı

Kullanışlı Atkı Modelleri

Atkılar özellikle kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer almaktadır. Evde hazırlayacağınız modeller aynı zamanda güvenle kullanabileceğiniz seçenekleri oluşturmaktadır. Evde örgü işi yapmak isteyenler için örgü atkı modelleri yapılacak olan işlemler ile belirlenmiş olan motifin uygulanmasını sağlamaktadır.

Belirlenen ölçüye göre ilk aşamada ilmek örülerek başlanır. Daha sonrasında aynı şekilde uygulamaya devam edilerek istenilen uzunluğa göre hazırlanması sağlanabilir. Aralarda kullanılacak olan motifler atkıya hareket kazandırdığı gibi daha farklı görünmesini de sağlayabilir.

İlk Kez Atkı Örecekler İçin Harika Bir Model

İlk Kez Atkı Örecekler İçin Harika Bir Model
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ